Bu 15 $’lık Vitamin C+ Retinol Serum Amazon’da 30.000’den Fazla 5 Yıldızlı İncelemeye Sahiptir


Bunu deneyen gerçek Amazon müşterilerinin ne düşündüğünü merak ediyor musunuz? Aşağıdaki incelemelere göz atın.

“Bu Serum GERÇEKTEN işe yarıyor! Hızlı sonuçlara hayran kaldım ve yüzüm ve cildim konusunda kendime çok daha fazla güveniyorum. Makyajı bile kestim çünkü artık kapatacak lekelerim ve koyu yara izlerim yok. ve HER ZAMAN aşırı derecede kuru pul pul bir cilde sahiptim ama bu serum beni parlatıyor. Ailem ve arkadaşlarım bile değişikliği fark etti ve neyi farklı yaptığımı sordu.”

“Muhteşem! Bu ürünü Nisan ayında satın aldım ve bir inceleme yazmak için bu kadar bekledim çünkü işe yaramasını istedim. 38 yaşındayım ve sürekli kistik sivilcelerim var. Gözeneklerim kolay tıkanıyor ve çok yağlıyım. .Ayrıca çift ırklıyım ve çok kolay yara izim var.Nisandan beri sanırım çok çabuk geçen üç sivilcem var (tüm dönemlerle ilgili) Bu bir mucize.Bu ürünü gece duştan sonra sürdüm ve yaptım. iyi kuruduğundan emin olun. Ürün konusunda hala iyiyim ve muhtemelen birkaç hafta daha sipariş vermeyeceğim. Her gün sadece küçük bir miktar kullanıyorum. O zamandan beri buradan veya HİÇBİR mağazadan aldığım hiçbir şeyden bu kadar memnun kalmadım. ..peki asla.”

“Bu şey çok şaşırtıcı, sadece birkaç haftalık kullanımdan sonra böyle bir fark gördüm (ve 60 yaşındayım!). Dürüst olmak gerekirse, yüzüme dokunmaya devam ediyorum. Çok pürüzsüz, yumuşak ve nemli! Ama yapma” Bunun için söze güvenmeyin. Erkek arkadaşım düzenli olarak cildimi ne kadar sevdiğini ve cildimin çok harika olduğunu söylüyor!!”

“Sonuçlar bir haftadan biraz fazla bir sürede. Bu serumu kullanmaya başladığımdan beri cildim çok gelişti. Sivilce izlerimin çoğu zaten düzeldi ya da düzelme sürecinde.”

“Asla eleştiri yazmam, bu yüzden söylediklerimi kastediyorum! Bu şeyler son 14 gün içinde çok şaşırtıcıydı. Alnımda anlayamadığım büyük bir çatlak vardı. Diyetimi değiştirmeyi denedim, daha tutarlı olmaya çalıştım. gece cilt rutinim vs. ve gittikçe daha kırmızı ve dokulu olmaya devam ediyor gibiydi.Bunu kullanmaya başladığım ilk günden beri sonuçları gördüm!Cildimin şimdi ne kadar yumuşak ve temiz olduğuna inanamıyorum. Bugün bile fondöten ihtiyacı hissetmiyorum ve bu benim için bunun işe yaradığına dair çok büyük bir işaret! Cildimi gerçekten dengelemiş gibi görünüyor ve alnım çok daha az gergin. Denemenizi şiddetle tavsiye ederim! Normalde çok hassas olan çok kuru bir cildim var. bu yüzden bunun onu ne kadar geliştirdiğinden gerçekten etkilendim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329515/this-15-vitamin-c-retinol-serum-has-over-30-000-five-star-reviews-on-amazon?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın