Bu 15 Dolarlık TikTok Onaylı Ürün, İpeksi Pürüzsüz Ayakların Sırrı – Hollywood Life


ayak Bakımı
Görüntü Kredisi: VadimGuzhva/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir bağlı kuruluş komisyonu alabiliriz.

Pedikür ve tazelenmek için tırnak salonuna gitmeyi severken, tırnak teknolojisine yapılan geziler kesinlikle zaman alıcı ve maliyetli olabilir. Tonlarca nakit para harcamak yerine evde kendin yap yaklaşımını benimseyebilirsiniz. TikTok’un radarımıza koyduğu bu temel araç.

bu kullanımı kolay cam dosya süper yumuşak ayaklar elde etmenin ve ipeksi pürüzsüz bir cildi korumanın önemli bir anahtarıdır – özellikle cildimizin biraz ekstra TLC kullanabildiği kış aylarında.

Çıplak Ağustos Cam Ayak Eğesi
Çıplak Ağustos Cam Ayak Eğesi – Amazon’dan satın alın

Sadece 15 dolarla, bu akıllıca bir yatırımdır. Kepçe almak için okumaya devam edin favori yeni kişisel bakım aracı.

kullanarak ayaklarınızı uç şeklinde tutun cam ayak dosyası duşta veya rahatlatıcı bir ayak banyosundan sonra. Ölü ve kuru cilde elveda deyin ve istenmeyen nasırları kolayca uzaklaştırın, çünkü bu ayak törpüsü size spaya gitme maliyeti olmadan evde profesyonel kalitede tedavi sağlayacaktır.

Dosya aşındırıcı değildir, böylece size çizikler, kesikler veya ham cilt bırakmaz. Sadece kış için iyi değil – bu araçla tüm yıl boyunca tatile hazır bir cilde sahip olabilirsiniz.

Cildinizi kolayca parlatın pomza taşı kullanarak duşta ıslak ayaklarda veya kuru ayaklarda kullanmayı tercih edin. Nazik pul pul dökülme, pürüzleri gidermek ve ipeksi pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarmak için yeterlidir. İşiniz bittiğinde, temizlemesi çok kolaydır. Sadece akan su altında durulayın, havayla kurutun ve ardından kolay ve hijyenik saklama için kazıyıcı kapağı takın.

sayesinde ayaklarınızı yıl boyunca yumuşak ve şımartılmış tutun bu kullanımı kolay cam ayak törpüsü. Bu olmazsa olmaz, ucuz temizleyici sayesinde süper pürüzsüz bir cildi kolayca ortaya çıkarın.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/tiktok-approved-footcare-4875511/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir