Bu 15 Dolarlık Kişiselleştirilmiş Kolye 23.000’den Fazla 5 Yıldızlı Amazon İncelemesine Sahiptir


Sadece bizim sözümüze güvenmeyin. İşte yorumcular ne diyor:

“Tamam, bunları aldım çünkü @theramblingredhead’den tamamen etkilendim… ve o yanılmadı. Ortalama bir kıyafeti giydirmek veya dikmek için kullanımı kolay. Birlikte veya ayrı olarak giyebilmeniz için iki parça olmasını seviyorum. her iki kolyenin de uzunluğunu ayarlayabilirsiniz.Sevimli küçük bir hediye kutusunda gelir, böylece bunları bir nedime kutusunun parçası olarak tamamen hediye edebilirsiniz veya teşekkür hediyesi.Onları sevin ve bu yaz çokça giymeyi planlayın. *tam açıklama seviyorum Amazon ve ben bunun bir pazarlık olduğunu düşündüğümde kolayca etkileniyoruz. Ama ben önemsiz bir şey düşündüğümde nasıl olduğunu söylüyorum ve bunlar değil.”

“Bu fiyat için çok kaliteli!”

“Çok güzel ve sağlam hissettiriyor. Dainty altın takıları seviyorum. Bugün onu taktığım ilk gün. Annem buna bayıldı.”

“Çok şirin ve yanında küçük bir altın zincir de var! Hatta bu hediye için bir kart unuttum çünkü çok kullanışlı olan küçük bir not kartı bile gönderdiler! Buna bayıldım, 2 başka baş harfle de satın aldım 🙂 Harika hediyeler !”

“Reklamı yapıldığı gibi. Sağlanan resim gibi görünüyor. Kaliteli ve güzel paketlenmiş olarak geldi. Hediye olarak harika olacak. Bu değerli el yapımı Mücevhere birçok ayrıntı yerleştirilmiş.”

“İnanılmaz kalite, çok fazla iltifat aldım! Bu kolyelere bayılıyorum!”

“Çok güzel, harika kalite. Bu koleksiyondan daha fazla kolye aldım verdiğiniz paraya değdi.”

“Bu markayı seviyorum, metalin ne olduğunu gerçekten okumadım ama alerjik reaksiyon göstermedim ve bunu genellikle kostüm takılarından veya nikelden alıyorum. Bu seti jakuzide, duşta, havuzda giydim, spor salonunda terliyor ve parfüm sıkıyor.Renk değiştirmedi veya tenimde herhangi bir şey bırakmadı.Metal oldukça sağlam ve aldığımda ağustos 2021’den beri tek parça halinde kaldı.kesinlikle bu markayı tavsiye ederim ve alacağım. daha fazla.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1342280/this-15-personalized-necklace-has-over-23-000-5-star-amazon-reviews?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir