Bu 15 Dolarlık Amazon Kristal Tüy Dökücüyü Denedim – İşte Olanlar


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Gelelim epilasyon konusuna. Tıraştan tüy dökücü kremlere ve ağdaya kadar birçok tüy alma yöntemini denedim. Henüz kusursuz bir epilasyon çözümü bulamamış olsam da birkaç şey öğrendim.

Birincisi, jilet yanığından kesinlikle nefret ediyorum. Ama hassas bir cilde sahip biri olarak maalesef buna eğilimliyim. Yağlardan kremlere ve daha fazlasına kadar, tıraş sonucu cildimde oluşan ağrılı şişlikleri tedavi etmek çok zor olabilir. Ağda ve kremlerde, rutinimde ne kadar titiz veya dikkatli olursam olayım tahriş meydana gelme eğilimindedir. Görünüşe göre bu şeylerle kazanamam.

Yani, bununla yollarım kesiştiğinde Ckristal saç çıkarıcı, “Olabilecek en kötü ne olabilir?” diye düşündüm. Bu kristal tüy dökücüyü Amazon’dan bir hevesle denedim. Süper uygun fiyatı nedeniyle oldukça şüpheliydim, ancak binlerce olumlu yorum beni her şeyden daha fazla meraklandırdı. Küçük cihaza hiçbir beklentim olmadan yaklaştığımı söyleyebilirim ama aslında en kötüsünü bekliyordum. Her neyse, gerçek olamayacak kadar iyi geliyordu. Yani, acısız bir saç silgisi mi?

Hafif cihazı önce kolumun küçük, kuru bir bölümünde test ettim. Cildimde bir çeşit kırmızı, tahriş olmuş yamanın görünmesini bekliyordum ama hiçbir şey görmedim. Her şeyin güvenli olduğunu düşündüğümde, kollarımın geri kalanıyla yavaşça devam ettim ve işte. Saç döküldü, cildim pul pul döküldü ve gözle görülür bir tahriş belirtisi yoktu. Hala şüpheci bir şekilde bacağıma geçtim, yama testi yaptım ve tüyleri silmeye devam ettim. Sonuçlar sihre en yakın şeydi.

Hala epilasyon kristali ile deneyler yaparken, istenmeyen yerlerdeki tüylerden kurtulmanın hızlı, kolay ve aslında acısız bir yolu olduğunu söyleyeceğim. Aslında tüyleri alıyor, tıraş bıçağı yanmasını önlüyor ve cildimde süper yumuşaklık hissi bırakıyor. Özellikle daha hassas bölgelerde epilasyon işlemine başlamadan önce kesinlikle yama testi yapmanızı öneririm. Kristal saç silgisi bir kez olsun bende pürüzsüz, tahriş olmayan bir cilt bıraktı ve bunun için sonsuza dek minnettarım.

Aşağıda, sihirli küçük aygıtı henüz hazırken kendiniz için satın alın. sadece 15$’a satıştave silmeye başlayın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372730/i-tried-this-dollar15-crystal-hair-remover-from-amazon-here-s-what-happened?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir