Bu 14 Kişilik TikTok Ailesinin Garajını Nasıl Düzenli Tuttuğunu Görün


Ailenizi düzenli tutmak için yardıma mı ihtiyacınız var? 14 kişilik bir aile olan Doughertys’in tavsiye vermesine izin verin.

alicia hamur işi– kocasıyla sevgiyle “Dougherty Düzine” olarak anılan 12 çocuğu paylaşan Josh Dougherty— kısa süre önce hayranlara TikTok’ta ailenin garajını gezdirdi ve her şeyi nasıl bu kadar düzenli tuttuklarını açıkladı.

12 Ekim videosunda, “Geniş bir aile olarak sahip olduğumuz bir sorun, depolama eksikliğidir” dedi. “Bu yüzden garajı, yiyecek için ekstra raflar, dört ekstra buzdolabı dondurucu, şişelenmiş su için bir raf, gazlı içecekler için bir raf, bisikletler için bir asma sistemi ve tüm Güç Tekerlekleri için yer ile kullanmaya karar verdik.”

Ama hepsi bu değil. İçerik oluşturucu, “Yakın zamanda 12 dolabımız oldu, böylece her çocuğun paltolarını, ceketlerini, sırt çantalarını ve tüm ayakkabılarını koyabileceği kendi alanı oldu.” “Ve bu şekilde 12 çocukla evimizi düzenli tutmaya yardımcı oluyoruz.”

Halihazırda 836.000’den fazla izlenme sayısına ulaşan videonun hayranları ise şaşkına döndü. Bir yorumcu, “Dolaplar harika bir fikir” diye yazdı. Bir diğeri, “Organizasyon etkileyici.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350413/you-need-to-see-how-this-14-person-tiktok-family-keeps-their-garage-organized?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir