Bu 13 Vücut Yağı ile Yaza Hazırlanın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Onu detaylandıran bir videoda cilt bakımı rutini videosu, Hailey Bieber “Sırlı çörek” gibi yatağa gitmezse, o zaman doğru yapmadığını ve daha fazla anlaşamayacağımızı açıkladı. Ama başımız yastığa değdiği anda tepeden tırnağa besleyici yağlarla kaplanarak bunu bir adım daha ileri götürmeyi seviyoruz.

Bu dağınık ve bakım gerektiren bir şey gibi görünse de, denemeden kapıyı çalmayın. Hem yüz hem de vücut yağları, hidrasyon seviyelerini ve aşağıdakiler gibi bir avuç diğer yaygın cilt bakımı endişesini artırmaya yardımcı olabilir. hiperpigmentasyon, düzensiz doku ve sıkılık kaybı. Ayrıca, süper esnek, ışıltılı bir cilde uyanmaktan daha iyi bir his yoktur.

Yaz yaklaşırken, plajda veya havuzda eşyalarınızla hava atarken kendinize güvenmenize yardımcı olmak için en sevdiğimiz 13 vücut yağını bir araya getirdik. Yumuşak, parlak bir cilt elde etmek için aşağı kaydırın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326309/get-ready-for-summer-with-these-13-body-oils?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın