Bu 12 Dolarlık Waffle Makinesi 162.200’den Fazla 5 Yıldızlı Amazon İncelemesine Sahip


“Sepete ekle”yi tıklamadan önce biraz daha ikna etmeye ihtiyacınız varsa, buna bayılan Amazon müşterilerinin bu çılgın incelemelerine göz atın. waffle makinesi.

Biri itiraf etti, “İlk başta, gerçekten bir şey yapmak için çok küçük olduğunu düşündüm. Çok yanılmışım, inanılmaz küçük bir waffle makinesi! Üzerinde neredeyse her şeyi pişirebilir! Yumurta, waffle ve kızarmış ekmek yaptım. “

Bir diğeri, “Şimdiye kadar 3 tane satın aldım çünkü tüm arkadaşlarım gördüklerinde benimkini istiyorlar. Şu anda burada dördüncüsünü alıyorum. Keto diyeti için mükemmel – sadece en iyisi olan chaffle yapabilirsiniz. doğru boyutta Chaffle çörekler için kullanılabilir veya sadece birkaç dakika içinde tatlı ikramlar yapabilirsiniz.

Bir Amazon müşterisi, “Bu, mükemmel waffle yapar! Hızlı ve mükemmel renk ve keskin kenarlar. Islaklık hissi veren waffle yok. Plakaları yağlamasanız bile her seferinde mükemmel!”

“EVET! Minik Eggo büyüklüğünde waffle’lar! İçine her şeyi koyun – hashbrowns, tater tosts, waffle karışımı, konserve bisküviler! Fındık, çilek ve başka şeyler ekleyin! Hatta küçük bir tarif kitapçığı ile birlikte gelir! Kelimenin tam anlamıyla bir çekmecenin arkasına koyabilirsin, ama yapmayacaksın, çünkü onu alır almaz herkes her yemek için mini waffle istiyor. Süper hızlı ısınıyor ve temizlemesi çok kolay,” diye yorumladı bir müşteri.

Farklı bir müşteri, “Cidden bu şeyi normal boyuttaki waffle makinemden daha çok seviyorum! Eggo waffle’larından biraz daha küçük waffle yapıyor. Mükemmel boyuttalar. Çocuklarım, içinde waffle yapmaya istekli olmamı seviyor. diğeriyle sadece hafta sonları yerine hafta içi. Kullanımı çok kolay…temizlemeye gerek yok. Waffle’lar her seferinde mükemmel çıkıyor, spreye gerek yok!”

Bir waffle makinesi sahibi, “Küçük bir waffle makinesinin hayatım için neler yapabileceği hakkında hiçbir fikrim yoktu. LOL. Bu aptal küçük şey mükemmel. O kadar basit ki neredeyse sadece bu yüzden çalışıyor. Yapışmaz yüzey gerçekten Yapışmaz. Waffle makinesi için biraz kritik, bu nedenle waffle’lar kazımadan ve ovalamadan temiz çıkıyor. Yaklaşık iki dakika içinde bir waffle yapıyor. Kahvemi yapmak için gereken süre kadar.”

Bir Keto müşterisi, “Eğlenceli küçük mutfak aleti. Keto dostu insanlar için bir chaffle (hayır bu bir yazım hatası değil) alt kültürü olduğunu hiç bilmiyordum” dedi.

Başka bir kişi, “BÜYÜK etki! Stüdyo daire, yurt, motel, seyahat karavanı, gadget’ın kapladığı alan ne kadar küçükse, değeri o kadar fazla olan tüm yerler için mükemmel! Basit temizlik, fişini çekin, nemli bir bezle silin ve bitti!”

“Bunu almadan hemen önce Keto’ya başladım, TikTok ppl’de bunu Chaffles için kullanırken gördüm, bu yüzden bir tane kapmak zorunda kaldım, çok sevindim onu ​​sevdim. Kullanması çok eğlenceli. ,” memnun bir müşteri yazdı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327533/bestelling-cheap-amazon-waffle-maker?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir