Bu 10 Dolarlık Kuru Fırçanın 18.600+ 5 Yıldızlı Amazon İncelemesi Var


Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa Dükkanişte eleştirmenlerin söyledikleri.

Islak veya Kuru Fırçalama için CSM Vücut Fırçası İncelemeleri

Bir müşteri, “Her gün kullanırsan bunun selülite iyi geldiğini düşünüyorum. Nadiren yorum yazarım ama bu bir mucize olabilir” dedi.

Bir başka yorum, “Bu kuru cilt fırçasını Complete Skin Makeover’dan yaklaşık bir ay önce satın aldım. Bu CSM’nin bu ürünü nasıl yaptığına bayılıyorum! Elime mükemmel bir şekilde oturuyor ve görünüm ve iyi işlev açısından lüks. Başlar ve kıllar iyi hissettiriyor ciltte ve fırçaladıktan sonra cildimde biraz serinletici bir tazelik hissi bırakıyor.Cildim kuru ve kertenkele gibiyken pürüzsüz ve yumuşak oldu.Selülitim de gözle görülür şekilde azaldı.Ayrıca cildimin ne kadar sağlıklı ve parlak olduğunu fark ediyorum. Bu bir mucize… BAYILDIM!!!”

Bir Amazon müşterisi, “Düzenli olarak kuru fırçaladığımda selülitim olmuyor ve en ufak dalgacıklar bile geçiyor. Bir ay durduğumda, dalgalar ve hatta bazen biraz selülit almaya başlıyorum. Egzersiz yapmadığım için ve iyi yemeyin, sadece kuru fırçalamanın fark yarattığını varsayabilirim!”

“Bu kuru fırçayı kelimenin tam anlamıyla her gün kullanıyorum. Bu benim en iyi arkadaşım. Uyluklarımda çok fazla selülit var çünkü tüm ağırlığım oraya gidiyor ve duştayken kuru fırçayla peeling yapıyorum ve aman Tanrım! Cildimde çok büyük bir fark gördüm!!! Son derece yumuşak, erkek arkadaşım her zaman cildimin ne kadar yumuşak olduğunu övüyor ve selülitte büyük bir iyileşme görebiliyorum, inanıyorum ki çoğunlukla kuru fırçalama sayesinde, “birisi yazdı.

Bir müşteri, “Her zaman sorunlu hassas bir cildim oldu ve sonra bu fırçayı aldım. Keşke bu fırçayı hayatım boyunca kullansaydım. Onu seviyorum. İlk başta cildinize zarar veriyormuşsunuz gibi sert geliyor ama sonra duştan çıktığında cildin düşündüğün gibi kırmızı değil, bu harika. Hayatım boyunca çok aktif oldum ve çok sayıda yaralanma ve ameliyattan kaynaklanan pürüzlü eklemlerim ve yara izlerim var. Eklemlerime, dolaşımıma, genel tonuma, yara izlerime ve kusurlarıma yardımcı oldu. … Dairesel hareketlerle siyah Afrika sabunu ile kullanıyorum ve bu satın aldığım en iyi şey. Eskiden her gün bacaklarımda şişlikler oluyordu ve bu çok utanç vericiydi ve şimdi olmuyor.”

Birisi, “Vay canına, bu gerçekten işe yarıyor. Her gün duştan birkaç dakika önce kullanın ve birkaç gün içinde üst bacaklarımdaki selülitte ciddi bir değişiklik fark ettim. Kuru fırçalama kesinlikle başarılı.”

Hala alışveriş mi yapıyorsun? Bu makyaj temizleme bezi, makyajı sabun veya ovalama olmadan çıkarır ve 9.300’den fazla 5 yıldızlı Amazon yorumuna sahiptir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1225041/this-dollar10-dry-brush-has-18600+-5-star-amazon-reviews?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir