BTS’ten J-Hope, Konserinden Sonra Lady Gaga ile Takıldı – Hollywood Life


J-Hope;  Lady Gaga


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: REX/Shutterstock

Hayranları BTS ve Lady Gaga şu anda vahşi gidiyor. Çünkü Güney Koreli erkek grup üyelerinden biri, J-Hope28 yaşındaki, 36 yaşındaki “Born This Way” şarkıcısı ile 14 Nisan’daki konserinin ardından bir araya geldi. J-Hope, ikilinin buluşmasından Instagram’da fotoğraflar paylaştı ve etkileşimin beklediğimiz kadar destansı olduğunu doğruladı.

J-Hope, şu anda Las Vegas’ta “Jazz & Piano” şovunu gerçekleştiren Gaga ile biraz zaman geçirmekten çok mutluydu. “Dinamit” hit yapımcısı bir kot jean ceket, siyah bir şapka ve bir çift siyah güneş gözlüğü takarken, Gaga siyah payetli bir smokin ve papyon taktı. Çift, kameraya birlikte birkaç poz verdi.

J-Hope, Gaga’ya laf atmadan önce, “Bugün gerçekten muhteşem bir gündü,” diye yazdı. “Konu şov olunca Lady Gaga gibisi yok!!! Performansını görmeyi çok istediğim için benim için özel bir gündü. Bugün sahnede inanılmazdı ama sahne dışında çok profesyoneldi ve ondan öğrenecek çok şey vardı ve onun benim için yaptığı her yorum hayatım boyunca benimle kalacak.”

“Butter” sanatçısı Gaga’yı “sonsuza kadar kraliçem” olarak nitelendirdi, “Lütfen inanılmaz müziğinizi yapmaya devam edin. Sizin sayenizde bugün cazın güzelliğini keşfettim!!! Bir hayran olarak sizi destekliyorum!!! Seni seviyorum!!”

J-Hope;  Lady Gaga
J-Hope; Lady Gaga (Fotoğraf: David Fisher/Shutterstock / Matt Baron/Shutterstock)

J-Hope ve Gaga’nın yakınlaşma seansına büyük tepkiler geldi. Hayranlar çıldırdı ve hemen Gaga’nın BTS ile işbirliği yapacağını umduğunu dile getirdi. Ayrıca sosyal medyada “Rain On Me” şarkıcısının yakın zamanda J-Hope’un grup üyesiyle bağ kurduğuna dikkat çekildi. V, 2022 Grammy Ödülleri’nde. Ufukta bir Gaga-BTS takımı olduğunu ummak için buradayız!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/bts-j-hope-lady-gaga-concert-photos/

Yorum yapın