BTS, Las Vegas Konserleri Sırasında Bir Sonraki Stüdyo Albümünün Çıkış Tarihini Açıkladı


Hayranlar çok uzun süre karanlıkta tutulmazken, Albüm hakkında spekülasyon ve anlamı özellikle 13 Haziran’da BTS’in dokuzuncu yıl dönümünden sadece üç gün önce piyasaya sürüleceği için internete hâlâ hakim durumda. BTS, hayranlarıyla yıldönümlerini kutlamak için her yıl bir Festa düzenliyor.

Yaklaşan albümün adı, BTS tarihi boyunca sıklıkla tekrarlanan bir cümledir.

Sadece isimleri Bangtan Sonyeondan (방탄소년단), kabaca ‘Kurşun Geçirmez İzciler’ olarak tercüme edilmekle kalmıyor, aynı zamanda 2013’te grup single’ı yayınladı “Biz Kurşun Geçirmeziz Pt. 2” 2020’de ” başlıklı bir devam marşı yayınladılar.Biz Kurşun Geçirmeziz: Ebedi,” albümlerinde Ruh Haritası: 7.

Haberleri takiben, hayranların güzel heyecanlı.

Bir hayran, “WE ARE BULLETPROOF çok güçlü bir ifade, BTS ve ARMY arasındaki güzel ilişkiye bir övgü gibi hissediyorum.” tweetlendi. “Ama aynı zamanda olumsuz hisleri olan insanlara, zamanlarının dolduğuna dair bir uyarı. BTS geliyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327590/bts-announces-next-studio-album-release-date-during-las-vegas-concert-series?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir