Bryce Leatherwood Kimdir? ‘The Voice’ 22. Sezon Kazananı Hakkında – Hollywood Life


Bryce Leatherwood


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

  • Bryce kazandı Ses 22. sezon
  • Bryce, Team Blake’in bir üyesidir.
  • Bryce şu anda üniversitede.

Bryce Leatherwood tüm yol boyunca kalbini şarkı söyledi Ses 22. sezon finali ve galip ayrıldı! 22 yaşındaki country şarkıcısı yeni şampiyon ilan edildi Ses 13 Aralık’taki destansı final sırasında. Blind Audition’dan ilk 5’e kadar Bryce, göze çarpan performanslarıyla ülkesinin köklerine sadık kaldı.

Peki, Bryce Leatherwood kimdir? Müzik endüstrisinde parlak bir geleceği olan bir country şarkıcısı. Başladığı andan itibaren Ses memleketi Georgia’da neler yaptığına gelince, işte Bryce hakkında bilmeniz gerekenler.

1. Bryce kazandı Ses 22. sezon

Bryce’ın Ses yolculuk Blind Auditions’da başladı. “Goodbye Time”ın müthiş bir yorumunu gerçekleştirdi. Conway Twitty Kör Seçmeler için. Blake Shelton kırmızı sandalyesini ilk çeviren oydu, ardından Gwen Stefani ve John efsanesi. Blake, Bryce’ın performansına “şaşırdığını” söyledi. “Sesin harika geliyordu. Sesindeki zenginliği duydum, dedi John şarkıcıya. Anlaşılır bir şekilde, Bryce sonunda koçu olarak Blake’i seçti.

Bryce, o zamandan beri, şarkılarının cover’larıyla ülke köklerini tamamen benimsedi. George Boğazı, Zac Kahverengi Bant, ve dahası. Ayrıca bir tur canlı eleme sırasında Anında Kaydetmeyi de kazandı. Karşı karşıya geldi gövde, Brayden Lape, morgan mylesve Ömer José Cardona 22. sezon finalinde, ancak sonunda galip geldi.

2. Bryce, akıl hocası Blake Shelton olduğu için minnettar.

Bryce, “Bir akıl hocası olarak Blake Shelton’dan daha iyisi olmadığına inanıyorum” dedi. HollywoodLife ÖZEL olarak ilk 10 canlı şovdan sonra. “Çizgilerini kazandı. O sadece harika bir adam. Onu eve getiriyor, böylece ona çok büyük, uzun bir figür gibi bakmanıza gerek kalmıyor. Bu çok şey ifade ediyor. Hemen sizin seviyenize iniyor ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyor.”

Final sonuçlarından önce Bryce, koçundan aldığı en iyi tavsiyeyi açıkladı. “Blake her zaman, ‘Kendin ol ve bu varlığı sahnede yanında taşı ve gerçekten sadece eğlen’ derdi. Bu kadar ciddiye alma. Buradasın çünkü tüm hayatın boyunca bunu yaptın ve bunun için doğdun.’ Temel olarak, Blake’in yanımda taşıyacağım en büyük tavsiyesinin kendim olmak ve başka bir şey olmamak olduğunu düşünüyorum. Bryce, Team Blake’te olduğum için çok mutluyum” dedi. HollywoodLife.

3. Bryce final performanslarında ses aralığını gösterdi.

Bryce performansıyla büyüledi. Travis Tritt’in “SORUN” ve Keith Whitley’in “Gözlerini Kapatma.” Blake şov sırasında itiraf etti, eğer Bryce kazanmazsa Seshala müzik alanında “bir kariyer kazandı”.

“Daha fazla ses aralığı göstermek istiyorum” dedi HollywoodLife final öncesi. “Country şarkıları biraz farklı ama fırsatım olursa kendi tarzımdan bir şeyler söylemeyi çok isterim. Keşke her zaman yapabilseydim gibi tüm bu inanılmaz şarkıcılar gibi ciyaklayıp kemer vurabilmem için biraz daha fazla menzil. Bilmiyorum, sadece tekrar bir eğri topu atmak için farklı bir şey.”

Bryce Leatherwood
Bryce Leatherwood, ‘The Voice’ 22. sezon finalinde. (NBC)

4. Bryce şu anda üniversiteyi bitiriyor.

Bryce’ın söylediğine göre Georgia Southern Üniversitesi’ndeki son yılında. NBC biyografisi. İşletme diplomasını alıyor. Sonunda, derecesinin yardımıyla müzik kariyerini yönetmeyi umuyor.

5. Bryce, Georgia’dan geliyor.

Bryce, Woodstock, Georgia’dan. Şu anda Georgia, Statesboro’da yaşıyor. Deneyimini Georgia’daki kolej bar sahnesinde sahne performansında edindi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-bryce-leatherwood-the-voice-4913882/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir