Bruce Willis’in Kızı, Babasının Sağlık Yolculuğu Sırasında Demansı Araştırıyor


Bu küçüğün kocaman bir kalbi var.

Emma Heming Willis Geçenlerde kızının nasıl olduğu hakkında dokunaklı bir hikaye paylaştı. Evelyn Willis babama baktım Bruce Willis frontotemporal bunama ile savaşının ortasında.

“Bu yüzden sana bu hikayeyi anlatmalıyım ve bunu ağlamadan yapmaya çalışacağım.” Make Time Wellness’ın kurucusu, 22 Mayıs Instagram videosu. “Çünkü Evelyn bana bu hikayeyi anlattığında tam bir su birikintisiydim.”

Emma’nın açıkladığı gibi, 9 yaşındaki kızı yakın zamanda ona “‘Bunama hastalarının ciddi şekilde susuz kalabileceğini biliyor muydunuz?'” diye sordu. Mabel11, Bruce ile – bu bilgiyi bilmediğini fark etti ve Evelyn’e bunu nasıl duyduğunu sordu.

Emma, ​​”‘Geçen gün okuldaydım’ dedi ve ‘biraz boş zamanım vardı ve bunama hakkında eğlenceli gerçekler arıyordum’ dedi” diye anımsıyordu. Şimdi bu komik değil ama biraz komik. Ve o gerçekten babasının çocuğu çünkü bu ikisi rastgele bazı gerçekleri seviyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375224/bruce-willis-9-year-old-daughter-is-researching-dementia-amid-dad-s-health-journey?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir