Bruce Willis’in Karısı Emma Neden Kendi “İhtiyaçlarına” Öncelik Verdiğini Paylaşıyor


Emma Heming Willis başkalarını önemserken kendinize bakmanın önemini vurguluyor.

7 Haziran’da paylaşılan bir Instagram Hikayesinde Emma, ​​The Women’s Alzheimer’s Movement’s tarafından paylaşılan kendi alıntısını yeniden yayınladı. Instagram hesabı. Mesajda şunlar yazıyordu: “Yakın zaman önce birisi bana, birisine gereğinden fazla değer verdiğinizde, kendinize yetersiz baktığınızı söyledi.”

Evli olan Emma bruce willisbu bilge sözleri ilk olarak 19 Mayıs’ta yaptığı röportajda verdi. Yumruk. Ve şimdi, mantrası hakkında birkaç düşünce daha paylaşıyor.

Emma Salı günü yaptığı açıklamada, “Herkesin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyduğunda kimse kazanamaz” dedi. “Bunu mükemmel yapmıyorum ama sevdiğim ve taptığım insanlar için olabileceğimin en iyisi olabilmek için gerçekten çalışıyorum.”

Kızları paylaşan model Mabel Willis10 ve Evelyn Willis, 8 yaşında, oyuncuyla – Bruce’a afazi teşhisi konduktan sonra bakıcı olmanın getirdiği mücadeleler hakkında açıktı. Göre Amerikan Konuşma-Dil-İşitme DerneğiAfazi, kişinin anlama, konuşma, okuma veya yazma yeteneğini etkileyebilecek bir dil bozukluğudur.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333792/bruce-willis-wife-emma-shares-why-she-s-trying-to-prioritize-her-own-needs?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel