Bruce Willis Nadir Bir Videoda Kızıyla Twerk Yapmaya Çalışıyor – Hollywood Life


bruce willis


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Brad Barket/Invision/AP/Shutterstock

Bruce Willis’in oyunculuktan emekli olduktan sonra tam olarak yavaşlamıyor. Aslında, kızının yanında twerk yapmaya çalışırken oldukça saçma bir müzikle öttüğü görüldü. Mabel, 10. Kısa klipte Mabel, sevgili yaşlı babasına verandada oldukça tatlı hareketler öğretirken görülüyor. 67 yaşındaki Bruce, kızıyla gülerken utangaç bir şekilde dans ederken mavi bir tişört, şort ve spor ayakkabılarını salladı. Mabel mavi şortlu mavi bir NASA tişörtü giydi ve çıplak ayaklarıyla mutlu bir şekilde dans etti.

Bruce’un karısı Emma sevincini 22 Temmuz Cuma günü bir Instagram gönderisinde paylaştı. Emma, ​​klibe #TGIF ve #mutlufriday etiketleriyle birlikte “O hafta sonunu güçlü bir şekilde getiriyor” başlığını attı. Ayrıca bazı dansçı emojileri de içeriyordu. Çok sayıda Emma’nın 363 bin takipçisi bu eğlenceli an karşısında heyecanlandı. Efsanevi oyuncunun hayranlarını güncel tutmak için Bruce’un afazi teşhisini takip eden haftalarda paylaştığı birkaç kişiden biriydi.

Bir takipçi, “Harika baba/kız anı” yorumunu yaparken, bir diğeri de anlamlı bir şekilde “Bruce Willis’in hayatta tek bir hızı var: Müthiş” yazdı. “Babayı sevmek Beedub’u harekete geçirir!” Bir takipçi yorumladı, diğerleri fışkırdı, “Bay Willis’in gülümsediğini ve mutlu olduğunu görmeye bayılıyorum” ve “Aşk aşk aşk…Bruce harika görünüyorsun! Güzel aile.” Tüm hayranlar bunu gördüğüne minnettar görünüyordu. Zor Ölüm aktör çok kaygısız görünüyor. “Sevdiklerinle iyi geçinmekten daha iyi bir şey yok!” birini yorumladı. “Umarım birlikte harika bir hafta sonu geçirirsiniz!”

30 Mart’ta, 67. doğum gününden hemen sonra, Bruce’un aile üyeleri, oyunculuğu bırakmasıyla ilgili bir açıklama paylaşmak için Instagram hesaplarına gitti. Aile üyeleri sosyal medya platformu aracılığıyla “Bruce’un muhteşem destekçilerine, aile olarak, sevgili Bruce’umuzun bazı sağlık sorunları yaşadığını ve yakın zamanda bilişsel yeteneklerini etkileyen afazi teşhisi konduğunu paylaşmak istedik” dedi.

bruce willis
Bruce Willis bir etkinlikte görünür. (Brad Barket/Invision/AP/Shutterstock)

“Bunun bir sonucu olarak ve büyük bir dikkatle Bruce, kendisi için çok şey ifade eden kariyerden uzaklaşıyor. Bu, ailemiz için gerçekten zorlu bir zaman ve devam eden sevginiz, şefkatiniz ve desteğiniz için çok minnettarız. Güçlü bir aile birimi olarak bu süreçten geçiyoruz ve hayranlarını da dahil etmek istedik çünkü sizin ona yaptığınız gibi onun da sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bruce’un her zaman dediği gibi, ‘Yaşasın’ ve birlikte tam da bunu yapmayı planlıyoruz.”

Bruce kızları paylaşıyor Rumer33, Tallulah Willis, 28 ve izci Willis, 31, eski karısıyla Demi Moore59. Küçük iki kızı Mabel ve Evelyn Willis8, Emma ile birlikte.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/bruce-willis-twerks-with-daughter-rare-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir