Bruce Willis, Karısı Emma ve Kızı Sağlık Mücadelelerinin Ortasında Yürüyüşe Çıkıyor – Hollywood Life


Afazi teşhisi konduktan sonra Bruce Willis, eşi Emma Heming ve kızı Mabel Ray ile iyi gidiyor ve eğleniyor gibi görünüyor. Yeni fotoğraflarda ebeveynlerin ‘favori habitatına’ bir göz atın.

bruce willis Son afazi teşhisine rağmen iyi gidiyor gibi görünüyor. 67 yaşındaki oyuncu İstanbul’da görüntülendi. yeni fotoğraflar karısı tarafından alındı, Emma Heming Willis, Çarşamba günü Instagram’da yayınladı. “Anne ve Baba en sevdikleri yaşam alanlarında ?? #offthegrid” model, ormanda büyük bir oturumda poz verirken, kocasıyla birlikte rahat görünen ve birlikte rahat görünen iki fotoğrafıyla paylaştı. Emma, ​​kot pantolon ve içi kürklü yürüyüş botlarıyla gezi için şık ve rahat bir görünüm giyerken, Bruce kahverengi bir ceket ve kot pantolonun üzerine turuncu bir kirpi yelek giydi.

Emma ayrıca 10 yaşındaki kızlarını da etiketledi, Mabel Ray, başlıkta, annesinin ve babasının tatlı fotoğraflarını çekenin kendisi olduğunu belirtti. Mabel, Emma’nın ailenin güzel bahar günü macerasını paylaştığı Instagram hikayelerinde de görüldü.

Bruce’un gizlice afazi ile savaştığı açıklandı ve savaş, oyuncu olarak kariyerinden uzaklaşmak zorunda kalacağı bir noktaya geldi. Bruce’un aile üyeleri, kızı da dahil olmak üzere, Bruce’un muhteşem destekçilerine, bir aile olarak, sevgili Bruce’un bazı sağlık sorunları yaşadığını ve yakın zamanda bilişsel yeteneklerini etkileyen afazi teşhisi konduğunu paylaşmak istedik. Rumer Willis30 Mart’ta Instagram’da yazdı.

Açıklama şöyle devam etti: “Bunun bir sonucu olarak ve çok fazla dikkate alarak Bruce, kendisi için çok şey ifade eden kariyerden uzaklaşıyor. Bu, ailemiz için gerçekten zorlu bir zaman ve devam eden sevginiz, şefkatiniz ve desteğiniz için çok minnettarız. Güçlü bir aile birimi olarak bu süreçten geçiyoruz ve hayranlarını da dahil etmek istedik çünkü sizin ona yaptığınız gibi onun da sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bruce’un her zaman dediği gibi, ‘Yaşasın’ ve birlikte tam da bunu yapmayı planlıyoruz.”

Bruce Willis, Emma Hemming Willis
Bruce Willis ve eşi Emma Hemming Willis (Harry Norton/ACE Pictures/Shutterstock).

Afazi, kişinin iletişim kurma yeteneğini etkileyen bir dil bozukluğudur. Hastalığa, görünüşe göre, kurbanların konuşmayı ifade etme ve anlama yeteneğini kaybetmelerine neden olan beyin hasarı neden oluyor. Bruce’un ailesi, semptomlarını veya ne zaman teşhis edildiğini belirtmedi.

Bruce’un kızı ve eski sevgilisine ek olarak, Demi Moore, Emma da hayranlarına yeni bir mesajla 31 Mart’ta Instagram’a döndü. “Sevginiz, desteğiniz, şefkatiniz, dualarınız gerçekten yardımcı oluyor” diye yazdı. “Müteşekkirim. Kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/bruce-willis-wife-emma-heming-daughter-hiking-photos/

Yorum yapın