Bruce Willis 44. Doğum Gününde Karısı Emma Heming’i Sevgiyle Öpüyor – Hollywood Life


Bruce Willis 44. Doğum Gününde Karısı Emma Heming'i Sevgiyle Öpüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Dave Allocca/StarPix/Shutterstock

bruce willis67 yaşında, karısına hayranlıkla gösterdi Emma Heming 18 Haziran’da biraz aşk. Güzeller özel gününde 44 yaşına girdi ve bir dizi tatlı video paylaştı, biri dahil Instagram hikayesine kocasının yanağından sevgi dolu öpücükler verdiği. Klipte, siyah çerçeveli gözlük takan Emma kameraya gülümserken ve Bruce onu öpmek için nazikçe çekerken muhabbet kuşları oturuyordu.

Videoya “Doğum günü sabah öpücükleri gerçekten en iyisi” başlığını attı ve 06:19’luk bir zaman etiketi ekledi. Başka bir videoda Bruce yanlarında bir sandalyede otururken bir masada birkaç doğum günü hediyesi ve kartı gösterdi. “Sevildim”, “birthdaygirl” hashtag’iyle birlikte yazdı.

Bruce Willis, Emma Heming
Bruce Willis ve Emma Heming 2009’dan beri evliler. (Dave Allocca/StarPix/Shutterstock)

Üçüncü bir video, Emma’nın da günün başında antrenmana çıktığını gösteriyordu. Çekimler sırasında kameraya barış işareti yaptığı için başlıkta bunun “canlı bir doğum günü antrenmanı” olduğunu açıkladı.

Emma’nın en son doğum günü videoları, kendisi ve kızlarının eğlenceli bir videosunu paylaşarak manşetlere çıktıktan sonra geldi. Mabel10 ve Evelyn, 8, kumsalda harika vakit geçiriyor. klip ayarlandı Harry Stilleri‘ şarkısı “As It Was” ve kızlar suda ve havuzda sıçrayarak mükemmel yaz havasını gösteriyorlardı. Emma, ​​gönderisinin başlığına “Güneş ışığı gibi bir ruh halindeyiz” yazdı.

Ailesiyle mutlu anları paylaşmanın yanı sıra, Emma mücadeleleri konusunda da açık. Bu yılın başlarında, kendisi ve ailesi, 2009’dan beri evli olduğu Bruce’un afazi adı verilen ve konuşmayı anlama veya ifade etme yeteneği kaybına neden olan bir beyin rahatsızlığıyla uğraştığını ortaya çıkardı. Pazartesi günü, başkalarını da önemserken kendine bakabilmek hakkında yazdığı bir gönderi paylaştı.

Gönderide, “Herkesin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyduğunda kimse kazanamaz” deniyordu. “Bunu mükemmel yapmıyorum ama sevdiğim ve taptığım insanlar için olabileceğimin en iyisi olabilmek için gerçekten çalışıyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/bruce-willis-kisses-wife-emma-heming-44th-birthday-pic/

Yorum yapın

SMM Panel