Bruce Springsteen Sahnede Merdivenlerden Düşüyor: Video – Hollywood Life


Bruce Springsteen
Görsel Kredisi: Shutterstock

Bruce Springsteen 27 Mayıs’ta Amsterdam’da performans sergilerken kötü bir düşüş yaşadıktan sonra sorun yok. Şarkıcı, göğsüne sarılı gitarıyla yere düştüğünde sahnede birkaç basamak çıkıyordu. İlk başta, grup üyeleri ve güvenlik yanına koşarken yerde kaldı. Gitarını teslim ettikten sonra Bruce ayağa kalktı ve yüzünde bir gülümseme vardı.

“Herkese iyi geceler!” dedi yere şaka yollu, yüksek bir enerjiyle el sallayarak. Mikrofon standına geri döndüğünde ve performansa devam etmeye hazırlanırken şaka yaptığını hemen açıkça belirtti. Bruce düşüşten sonra morali yerinde kalırken kalabalık güldü ve tezahürat yaptı.

Springsteen ve E Street Band’in 2020’de turneye çıkması gerekiyordu, ancak tarihler COVID-19 salgını nedeniyle ertelendi. 2021’de yeniden planlanan gösteriler de ertelendi. Nihayet 1 Şubat 2023’te tur başlayabildi. Tur, grubun Avrupa’ya gitmeden önce Şubat, Mart ve Nisan başında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki arenaları vurduğunu gördü. Grup, Haziran ve Temmuz aylarında Avrupa turnesine devam edecek.

Bruce Springsteen
Bruce Springsteen performans sergiliyor. (Sahne)

Ağustos ayında Bruce ve grup arkadaşları, bazı stadyum konserleri de dahil olmak üzere başka bir dizi gösteri için Amerika Birleşik Devletleri’ne dönecekler. Ardından, Aralık ayında Kaliforniya’daki turu kapatmadan önce Kasım ayında Kanada’yı vuracaklar. Sonuç olarak, grup on ay boyunca yollarda olacak. 2017’den beri grup olarak ilk turları.

Nisan ayında Bruce, İspanya’nın Barselona kentinde sahneye çıktığında sahnede çok özel bir konuğu vardı: Michelle obama! Michelle ve kocası, barack obama, İspanya’da Bruce ile zaman geçirdi ve ardından grubun şovu sırasında bir performans için ona katıldı. Michelle, konserde hit “Glory Days” parçasının arka plan vokallerini söylemek için sahneye çıktı. O katıldı Steven Spielberg’in eş, Kate Capshawperformans için.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/bruce-springsteen-falls-stairs-amsterdam-concert-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir