Brooklyn Beckham’ın Düğününün Yeni Dövmesini Nicola Peltz’e Yemin Edin


Brooklyn Beckham kalbini koluna takıyor.

Brooklyn-en büyük oğlu David ve Victoria Beckham– 25 Mayıs’ta karısına evlilik yemininin yeni bir kol dövmesini göstermek için Instagram’a gitti, Nicola Peltz.

Siyah el yazısı yazısı, 23 yaşındaki oyuncunun tüm üst kolunu kapsıyor. Dövmede “Nicola, koridorda yürürken nefesimi kestin ve bu gece ve her zaman çok güzel görünüyorsun” yazıyor.

“Sana olan aşkımı kelimelerin bile tarif edemeyeceğini söyleyerek başlayayım. Sadece sana baktığımda geleceğimi görüyorum ve bu bir rüya gibi geliyor” yeminler (ve dövme) devam ediyor. “Sen benim dünyamsın ve sana her gün daha fazla aşık olmaya devam ediyorum.”

Brooklyn, karısından tatlı bir şekilde “başıma gelen en iyi şey” olarak bahsetmeye devam etti ve onu “bugün olduğum adam” yaptığı için ona teşekkür etti.

Başka bir yerde, mürekkepli aşk notunda şöyle yazıyor: “Bu günü çok uzun zamandır bekliyordum, çünkü bugün seninle evleneceğim gün, sonsuza kadar bebeğim, aşkım ve en iyi arkadaşım Nicola – bugün sen benim ortağımsın. , diğer yarım – ve ailem ve bu yüzden hayatımın geri kalanını seninle geçirebildiğim için dünyanın en şanslı adamıyım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332531/see-brooklyn-beckham-s-tattoo-of-his-wedding-vows-to-wife-nicola-peltz?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel