Brooklyn Beckham, Nicola Peltz’e Sırtında Bir Yolculuk Veriyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Brooklyn Beckham Nicola Peltz Londra 12 Mayıs 2022


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Brooklyn Beckham23 ve karısı Nicola Peltz, 27, her zamanki gibi güçlü görünüyor! Çift, 12 Mayıs’ta Londra’da bir gece dışarıda el ele tutuşarak fotoğraflandı. Her ikisi de siyah minimalist kıyafetleri sallarken, Nicole elinde tasarımcı Bottega Veneta imzalı kabarık sarı bir tasarımcı çantasını kavradı.

Brooklyn Beckham Nicola Peltz Londra 12 Mayıs 2022
Brooklyn Beckham ve Karısı Nicola Peltz 12 Mayıs 2022’de Londra’da (BACKGRID)

Daha sonra ikisi, ilişkilerinin iç yüzünü bize göstermek için Instagram hesaplarına gitti. Brooklyn, Nicola’yı yanağından öpmek için başını eğip omzunda tuttu.

“Bebeğim xx” yazısı okundu. Karısı büyük harflerle “SENİ SEVİYORUM” yanıtını verdi ve ardından üç kalp emojisi geldi. Fotoğraflarda Nicola şık siyah bir at kuyruğu, kırmızı parlama pantolon ve kalın çizmeler giyiyor, kocası ise düz beyaz bir tişört ve sarkan altın bir kolyeyle resmedilmiş. Fotoğraflarda, Nicola’nın büyük oval pırlanta yüzüğü de bir mil öteden görülebiliyor.

Bu, çiftin halk arasında biraz sevgi gösterdiğini ilk kez görmüyoruz. 8 Mayıs’ta Brooklyn, Miami Beach’te ikisi akşam yemeğine giderken şakacı bir şekilde karısının arkasını tutarken görüldü. Gerçek bir beyefendi, aynı zamanda model Nicola’nın nane yeşili elbisesinin eteğini de bir şenlik sırasında sevgiyle taşıyordu. Gala 2 Mayıs’taki partiden sonra Cleary, arka tarafın hayranı olan Brooklyn, 10 Nisan’daki düğün sonrası brunch sırasında yeni karısının arkasını okşarken görüldü.

Bu, ikisinin 9 Nisan 2022’de, Brooklyn’in Temmuz 2020’de evlenme teklif etmesinden kısa bir süre sonra gerçekleşti. Nicola’nın sözde bir Valentino elbisesi giydiği Palm Beach’te evlendiler. A-listers gibi Gigi Hadid ve Tom Brady gösterişli törene katıldığı bildirildi.

Nicola’nın babası bir milyarder ve Brooklyn’in ebeveynleri efsanevi futbolcudur. David Beckham ve Spice Girls üyesi Victoria Beckham. Bu nedenle, Brooklyn ve Nicola şaşırtıcı olmayan bir şekilde Los Angeles’ta 11 milyon dolar değerinde bir konakta yaşadılar. Ancak, yakın zamanda ailelerinin köklerine daha yakın olmak için evlerini satmaya ve Miami’ye taşınmaya karar verdiler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/brooklyn-beckham-nicola-peltz-piggyback-photo/

Yorum yapın