Brooklyn Beckham, Nicola Peltz’den Çok Çocuk İstiyor: Video – Hollywood Life


Brooklyn Beckham, Nicola Peltz'den Çok Çocuk İstiyor: Video - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Vianney Le Caer/Invision/AP/Shutterstock

brooklyn beckham karısıyla “çok çocuk” istiyor Nicola Peltz! “Baba olacağım için heyecanlıyım. 23 yaşındaki oğlu, sadece sabırsızlanıyorum” dedi. Victoria Ve david beckham söyledi Hollywood’a erişin’S Scott Evans 23 Şubat Perşembe günü yayınlanan bir röportajda. potansiyel gelecek planlarını paylaştı!

Brooklyn ve 28 yaşındaki Nicola, yaklaşık bir yıl önce, ailesinin lüks Palm Beach malikanesinde 9 Nisan 2022’de Brooklyn’in ünlü ailesi ve arkadaşlarının katıldığı bir törenle evlendi. Eva longoria. Çift koridorda yürürken gençken (Brooklyn sadece 22), çoğu kişi onları David ve Victoria’ya benzetiyordu: 1999’da anne babası evlenmeye karar verdiklerinde sadece 24 yaşındaydılar. Evlenmeden dört ay önce, Brooklyn’i karşıladılar. 4 Mart 1999’da kardeşleri izledi romeo20, 2002’de ve Cruz18, 2005 doğumlu – aynı zamanda en küçük kız kardeş Harper Yedi11, Temmuz 2011’de karşıladılar.

Brooklyn Beckham, Nicola Peltz'den Çok Çocuk İstiyor: Video - Hollywood Life
Brooklyn Beckham ve eşi Nicola Peltz, bir Givenchy defilesine katıldı. (Vianney Le Caer/Invision/AP/Shutterstock)

WeSake’in kurucusu, çocuk sahibi olmak için sabırsız olmasının yanı sıra, Temmuz 2020’de evlenme teklif ettikten sonra neden Nicola ile ilişkisini yasal hale getirmeye bu kadar hevesli olduğunu da paylaştı. Sadece karım olmasını istiyordum. Şimdi ‘Ah karım’ diyebilirim” diye açıkladı röportajda. Çift ilk olarak Ekim 2019’da kur yapmaya başladığından Brooklyn, bir yıldan kısa bir süre önce dizlerinin üzerine çöktü.

O sırada Instagram’da “İki hafta önce ruh eşimden benimle evlenmesini istedim ve o evet dedi” diye yazmıştı. “Ben dünyanın en şanslı adamıyım. Bir gün en iyi koca ve en iyi baba olacağıma söz veriyorum… Seni seviyorum bebeğim xx” diye de paylaştı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/brooklyn-beckham-wants-lots-kids-nicola-peltz-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir