Brooklyn Beckham Kolundaki Büyük Nicola Peltz Dövmesini Ortaya Çıkardı – Hollywood Life


Brooklyn Beckham Kolundaki Büyük Nicola Peltz Dövmesini Ortaya Çıkardı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Eğer brooklyn beckham hiç özlemeye başlar Nicola Peltz, tek yapması gereken başını çevirmek ve işte orada. 23 yaşındaki Brooklyn, E! Haberler’ Erin Lim Rodos Silk Nextmilk ve kurabiye üzerine sohbet için, eşinize dövme yaptırmak konusu açıldı. Brooklyn, 28 yaşındaki Nicola ile ilgili ilk dövmesini “biz çıkmaya başladıktan kısa bir süre sonra” yaptırdığını ve aslında “yarı yarıya kaplı” olduğunu itiraf etti. [tattoos about] o. bende yirmiden fazla var [tattoos] ona adanmış Aslında sadece bir tane aldım.

Brooklyn Beckham Kolundaki Büyük Nicola Peltz Dövmesini Ortaya Çıkardı – Hollywood Life
(E haber)

Yeni parçayı göstermesi istendiğinde Brooklyn, karısının BÜYÜK bir portresini göstermek için gömleğinin kolunu kıvırdı. Brooklyn, “Çok bağımlılık yapıyorlar” dedi. “Özellikle birini sevdiğinde, her yeri korumak istersin.” Brooklyn, bunun gibi romantik jestler yapmanın ona hayat neşesi getirdiğini de söyledi. “Onsuz yaşayamayacağın o kişiyi bulduğunda, bence bu çok kolay,” dedi. “Onu her şeyden çok seviyorum. Her zaman onu mutlu etmeye çalışırım. Tüm yaptığım bu.”

Brooklyn, Temmuz 2020’de Nicola’ya soruyu sordu. “İki hafta önce ruh eşimden benimle evlenmesini istedim ve o evet dedi,” diye Instagram’da yayınladığı duyuruya altyazı ekledi. “Ben dünyanın en şanslı adamıyım.” Çift, Nisan 2022’de evlenmeden önce yaklaşık iki yıllık bir nişan yaşadı.

Brooklyn Beckham Kolundaki Büyük Nicola Peltz Dövmesini Ortaya Çıkardı – Hollywood Life
Matt Baron/BEI/Shutterstock

İkili, Florida, Palm Beach’te gösterişli bir törenle yemin etti. Brooklyn ve Nicola’nın ailesi — David Beckham, Victoria Beckham, ve Nicola’nın milyarder ebeveynleri – yanı sıra A-listerleri de katıldı Eva Longoria, Serena Williamsve Victoria’nın grup arkadaşları Spice Girls (Mel B, Mel C, Emma Bunton, Ve Geri Halliwell).

Brooklyn, yeni mürekkebiyle ilgili bazı ayrıntıları paylaşarak, bunun tarafından yapıldığını ortaya çıkardı. Mark Mahoney de Hollywood’daki Shamrock Sosyal Kulübü. Mark, “Hollywood dövme sanatçılarının yüksek rahibi”ve salonun zengin bir ünlü müşteri geçmişi var. Danny Trejo, Adele, Ve Travis Barker hepsi Shamrock’a gitti. Blink-182 davulcusu Mark’a bile yaptırdı. Taylor Hawkins 2022’de haraç dövmesi.

David Beckham ayrıca Shamrock’ta sık sık müşteridir. Bazıları yirmiden fazla dövmenin çok fazla olduğunu düşünse de, Brooklyn babasının izinden gidiyor. David’in 60 ila 80 dövmesi olduğu bildiriliyor ve Brooklyn’in gidişatıyla, her şey söylendiğinde ve bittiğinde muhtemelen yaşlı adamını geçecek.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/brooklyn-beckham-nicola-peltz-tattoo-arm-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir