Brooklyn Beckham, Düğün Sonrası Brunch’ta Nicola Peltz’in Arkasını Yakaladı – Hollywood Life


Balayı çiftleri! Brooklyn, VIP düğün sonrası brunch’ta Bayanıyla flört etti, onu derriere patlarken görüldü.

Brooklyn Beckham23 ve karısı Nicola Peltz27 yaşındaki , 10 Nisan Pazar günü düğün sonrası şık brunch için geldiklerinde oldukça mutlu bir çift gibi görünüyordu. Gelecek vadeden fotoğrafçı, sevgilisine tatlı bir öpücük vererek hanımıyla flört etmekten kendini alamadı arka taraf, milyarder babasının sahip olduğu genişleyen Palm Beach, Florida malikanesine brunch için geldiklerinde Nelson Peltz.

Brooklyn Beckham, Nicola Peltz
Brooklyn Beckham, Florida, Palm Beach’teki Cumartesi düğünlerinin ardından eşi Nicola Peltz ile flört etti. (RM / SplashNews.com)

Nicola ve Brooklyn, ünlü ebeveynlerin de katıldığı A-list brunch için bahar havasındaydı. Victoria ve David Beckham ve tenis yanlısı kız kardeşler Venüs ve Serena Williams. Şık bir şekilde gelen çift, açık mavi gibi görünen 1958 Jaguar XK150S ile toplandı. Altıncı Sayfa.

Nicole, kare yakalı ve sateninin parlaklığına uyan parlak altın süslemeli küçük beyaz bodycon elbise içinde karşı konulmaz görünüyordu. Louboutin platformlar. Altın atkuyruğunun etrafına bir fiyonk bağladı ve makyaj için pembe bir floşla gitti. Bu arada Brooklyn haki pantolon ve krem ​​rengi bir henley giymişti.

Brooklyn Beckham, Nicola Peltz
David ve Victoria Beckham’ın fotoğrafçı oğlu, elini aktrisin sırtına tatlı bir şekilde koydu. (Pichichipixx / SplashNews.com)

Yeni evliler için havada aşk olduğu açıktı. olarak Transformers: Yok Olma Çağı star merdivenlerden yukarı çıktı, kocası Brooklyn, kıçına şakacı bir dokunuş yapmak için dövmeli kolunu uzattı.

Brooklyn ve Nicola, 9 Nisan 2022 Cumartesi günü Palm Beach’te gösterişli bir törenle evlendi. Nicole özel giydi Valentino dahil bir konuk listesi olan etkinlik için Gigi Hadid, Nicole Richie, Eva Longoria, Elizabeth Hurley, baharat Kızlar Mel B, Mel C, Emma Bunton, Geri Horner ve dahası.

İkili ilk olarak 2017’de tanıştı, ancak iki yıl sonrasına kadar çıkmaya başlamadı. Brooklyn soruyu Temmuz 2020’de gündeme getirdi. Nicola ve Brooklyn 10.5 milyon dolarını boşalttı Beverly Hills malikanesi Mart 2022’de, her ikisinin de ailesinin köklerinin olduğu yere daha yakın olan Miami’ye taşınmak üzere.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/11/brooklyn-beckham-grabs-nicola-peltzs-backside-post-wedding-photos/

Yorum yapın