Brooklinn Khoury, Yeniden Yapılanma Yolculuğunun Ortasında Dudağına Dövme Yaptırma Konusunda


Brooklinn Khoury dudak rekonstrüksiyonu ameliyatından sonraki yolculuğunu belgelemeye devam ediyor.

2020’de bir çukur boğanın saldırısına uğradıktan sonra üst dudağından ve burnundan ciddi şekilde yaralanan profesyonel kaykaycı, dudağına dövme yaptırmaktan duyduğu heyecanı dile getirerek, yüzünü yeniden yapılandırma yolculuğunun sonuna yaklaştığını açıkladı.

“Dudağıma dövme yaptırmak son adımlardan biri olacak” 15 Mart gönderisine altyazı ekledi. “Kesinlikle alışmak biraz zaman alacak, ama bunun için çok heyecanlıyım.”

Khoury olarak daha önce not edilmiş, 15 Şubat’ta cerrahının “merkezi sütunları, dudağı ve aşk tanrısının yayını yeniden yarattığı” bir ameliyat geçirdi. 23 yaşındaki oyuncu, son birkaç hafta içinde, prosedürün ardından iyileşmesini belgelemeye devam etti. İnsanlaryedinci rekonstrüktif ameliyatıydı ve son olmasını umduğu şey.

Ve son gönderisinde Khoury, farklı ruj tonlarını denediği bir klip paylaştı. Videoda “Artık bir Cupid’in yayı var,” dedi, “neden ruj sürmeyeyim?”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368270/pro-skateboarder-brooklinn-khoury-shares-plans-to-get-lip-tattooed-amid-reconstruction-journey?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir