Brooke Shields’ın Kızı Grier’in Model Olmasına Tepkisi – Hollywood Life


Brooke Shields'ın Kızı Grier'in Model Olmasına Tepkisi - Hollywood Life

Brooke Kalkanları 17 yaşındaki kızını istemedi Grier Hammond Henchy modellik kariyerine devam etmek. 58 yaşındaki aktris, bir röportaj sırasında Grier’in isteklerine karşı “savaştığını” ve sonunda “teslim olduğunu” paylaştı. Kelly ve Mark ile yaşa bu haftanın başlarında. “Benden beri kurallar değişti. [a model]diye başladı Brooke. “Mücadele ettim [Grier] çok uzun süredir… Artık eskisinden çok farklı bir sektör, ”diye açıkladı ve genç kızının “orada burada küçük şeylerle” uğraştığını belirtti.

Brooke, aşağıdakiler gibi popüler sosyal medya ünlülerinin hakim olduğu günümüzün modelleme endüstrisini anlatmaya devam etti: Kendall Jenner, Gigi Ve Bella Hadid, hailey bieber ve diğerleri – samimi konuşmada bir “fare yarışı” olarak. “Ben modelken sosyal medyamız yoktu” Güzel bebek yıldız katalog ve baskıdan oluşan altın çağını hatırladı – gençken Calvin Klein Jeans için oldukça tartışmalı bir dizi reklam da dahil. Öte yandan Grier, “pistle ilgileniyor” – Brooke’un özgeçmişine asla eklemediği bir şey.

Brooke Shields'ın Kızı Grier'in Model Olmasına Tepkisi - Hollywood Life
Brooke Shields, kızı Grier ile görüntülendi. (Gregory Pace/Shutterstock)

Brooke, “Bu acımasız ve sahne arkası tek kelimeyle acımasız,” diye devam etti ve Grier’i “gülünç derecede çarpıcı” olarak tanımladı. Kelly Ripa Ve Mark Consuelos. “Asla pist yapmadım, bununla başa çıkabileceğimi sanmıyorum,” diye açıkladı. Nihayetinde Brooke, kızının tutkusunu ve iş ahlakını, kariyer isteklerine “teslim olmadan” önce gördü – ama kuralsız değil.

Brooke, “Harika bir iş ahlakına sahip olacaksın, rahat olmayacak ve beni dinleyeceksin, bunlar benim kurallarım,” dedi Brooke, onun koşulları hakkında.

Brooke ayrıca 20 yaşındaki kızı da paylaşıyor üvez kocası ile Chris Henchy2001 yılında evlendi. Büyük kızı, annesiyle düzenli olarak kırmızı halıdaydı, ancak son yıllarda Kuzey Carolina, Winston-Salem’deki Wake Forest Üniversitesi’nde okurken daha az.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/04/brooke-shields-reaction-daughter-grier-model/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir