Brooke Shields Yeni Belgeselde Tecavüze Uğradığını Açıkladı – Hollywood Life


Brooke Shields Yeni Belgeselde Tecavüze Uğradığını Açıkladı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Taylor Jewell/Invision/AP/Shutterstock

Brooke Kalkanları 20’li yaşlarının başında ilk kez cinsel saldırıya uğradığını söyledi. Şimdi 57 yaşında olan eski çocuk oyuncu ve süper model, hikayesini iki bölümlük yeni belgeselde açıkladı. Tatlı Bebek: Brooke Shields, 20 Ocak Cuma günü 2023 Sundance Film Festivali’nde prömiyerini yaptı. Saldırganın kimliğini belirlemese de, onun büyük bir Hollywood oyuncusu olduğunu ve tecavüzden önce onunla dostane ilişkiler içinde olduğunu doğruluyor. Brooke, filmde gözyaşları içinde, “Olanlar hakkında ilk kez konuşuyorum” dedi. Günlük Canavar.

Brooke Shields Yeni Belgeselde Tecavüze Uğradığını Açıkladı - Hollywood Life
Brooke Shields ilk kez cinsel saldırısı hakkında konuştu. (Taylor Jewell/Invision/AP/Shutterstock)

bu Sahra veteriner, 1987’de Princeton’dan mezun olduğunu ve olası bir oyunculuk fırsatını duyunca sektöre geri dönmek istediğini söyledi. Saldırgan daha sonra ona ulaştı. Brooke, “Bir akşam yemeği yedik, bunun bir iş toplantısı olduğunu düşündüm,” diye açıkladı. “Bu kişiyle daha önce tanışmıştım ve bana karşı her zaman nazikti.” Yemeğin sonunda Brooke, işlerin ters gitmeye başladığını söyledi ve bu yüzden çabucak çıkmak için bir plan yaptı. “‘Taksi tutmam lazım’ dedim, o da ‘Otele geri dön, sana taksi çağırayım’ dedi.”

Onu otel odasına kadar takip ettikten sonra, adam banyoda kayboldu ve çıkış başına bir pencereden okyanusu görmek için bir çift dürbün kullanmaya başladı. Adam aniden yeniden ortaya çıktı. Brooke, “Kapı açılıyor ve kişi çıplak olarak çıkıyor” dedi. “Dürbünü geri koydum ve tam üzerimdeydi.” Sonraki birkaç anı “güreş” olarak nitelendirdi ve o sırada karşılık vermekten çok korktuğunu söyledi. “Kesinlikle dondum. Düşündüm: ‘Bir ‘Hayır’ım yeterli olmalıydı. Hayatta kal ve dışarı çık, ”diye açıkladı Brooke.

Saldırı sırasında Brooke, 1980’lerdeki rolleri de dahil olmak üzere gençken sette çıplak sahneler çekerken öğrendiğini söylediği bir hayatta kalma mekanizması olan vücudundan “bağını kopardı”. Mavi Lagün ve 1981’ler Sonsuz sevgi. “Bildiğim bir sonraki şey, kapı açık ve kişi, ‘Görüşürüz’ diyor. “Evet” dedim ve dışarı çıktım, asansöre bindim ve kendi taksime bindim. Arkadaşımın dairesine kadar ağladım, ”diye açıkladı Brooke.

Brooke Shields Yeni Belgeselde Tecavüze Uğradığını Açıkladı - Hollywood Life
Brooke Shields, 1985. (Elisa Leonelli/Shutterstock)

Yıldız, saldırganıyla asla herkesin önünde yüzleşmediğini itiraf etti, ancak ona bir mektup yazdı. “’Bu, az önce havaya uçurulmuş büyük bir güvendi’ dedim. Bu ne cüret? Ben bundan daha iyiyim. senden daha iyiyim Ben olayları böyle hallettim. Her şeyi aklımdan ve bedenimden silmek ve sadece gittiğim yolda devam etmek istedim. Sistem bir kez bile bana yardım etmeye gelmemişti. Bu yüzden kendi başıma güçlenmem gerekiyordu.”

Çıkışa göre, filmin sonunda hayranlar, Brooke’un alkol kötüye kullanımı bozukluğundan muzdarip bir anneye sahip olmak gibi hayatındaki diğer zorlukların yanı sıra cinsel saldırıdan nasıl kurtulan biri olduğunu daha iyi anladılar. Brooke, film sırasında tartışılan zorluklardan kısa bir süre sonra, sonunda ileriye doğru olumlu bir yol bulduğunu söyledi. “Neredeyse 56 yıldır ilk kez kimliğime tamamen sahip oluyorum” dedi.

Siz veya tanıdığınız biri cinsel saldırıya uğradıysa ve yardıma ihtiyacı varsa, bölgenizdeki bir cinsel saldırı hizmeti sağlayıcısından eğitimli bir personelle bağlantı kurmak için lütfen 800.656.HOPE (4673) numaralı telefonu arayın.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/22/brooke-shields-reveals-rape-documentary/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir