Brooke Shields ve Kızı Grier, NYFW Sırasında Son Jung Wan Gösterisine Katıldı – Hollywood Life


Brooke Shields, Grier


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Steven Bergman/AFF-USA.COM / MEGA

Brooke Kalkanları57 ve kızı Grier Henchy, 16, Cumartesi günü New York Moda Haftası’nda dikkatleri üzerine çekti. Babası olan oyuncu ve ona benzeyen genç Chris HenchySon Jung Wan gösterisine katıldıkları ve modaya uygun kıyafetler giydikleri için inanılmaz görünüyorlardı. Burada. Brooke’s, eşleşen pantolon ve botlarla beyaz kazak tarzı bir blazer ceket ve Grier’s, kareli desenli uzun pembe kolsuz bir elbise ve payetli koyu pembe sivri topuklu ayakkabılar içeriyordu.

Kameralara poz veren ikili, birbirlerine sarılıp gülümseyerek poz verdi. Brooke uzun dalgalı saçlarını açık bırakmıştı ve Grier uzun saçlarını şık bir at kuyruğu yaptı. Güzeller ayrıca destansı görünümlerini mükemmel bir şekilde tamamlayan pohpohlayıcı makyajlarıyla da hava attı.

Brooke Shields, Grier
Brooke ve kızı Grier önceki bir gezi sırasında. (Steven Bergman/AFF-USA.COM / MEGA)

Brooke ve Grier, fotoğraflar için poz vermenin yanı sıra röportaj vermek için halının üzerinde durdular ve ilki olabildiğince gururlu görünüyordu. Ayrıca etkinlikte modaya uygun giyinmiş diğer yıldızlarla fotoğraf çektirdiler. samuel mancini, orfeh, andy karl, Eric BatıVe Tashiana Washington. Gösteri, Son Jung Wan’ın en etkileyici tasarımlarından bazılarını podyumda unutulmaz payandalarla yürüyen muhteşem modellerde sergiledi.

Brooke ve Grier NYFW’de büyülenmeden önce filmin galasına geldiler. canlıhangi yıldızlar Will Ferrell Ve Ryan Reynoldsİkisi de tatil temalı kıyafetler giydiler ve tıpkı defilede yaptıkları gibi kırmızı halıda poz verdiler. Brooke ışıltılı kırmızı kolsuz bir elbise ve ince topuklu ayakkabılar giyerken, Grier yeşil bir takım elbise ve ışıltılı gümüş ayakkabılar giymişti.

Brooke Shields, Grier
Brooke ve her iki kızı da önceki bir görünüm sırasında. (Gregory Pace/Shutterstock)

Brooke ve Grier, etkinliklere yalnız katılmadıklarında, Brooke ve Chris’in en büyük kızı ve Grier’in kız kardeşiyle birlikteler. üvez19, kim şu anda üniversitede. Üçlü, geçen yıl bir New York moda etkinliğine katıldı ve aralarındaki yakın bağı fotoğraflarda gösterdi. Brooke, geçen yıl Winston-Salem, NC’deki Wake Forest Üniversitesi’ndeki ilk sömestrine başladığında Rowan’ı bıraktı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/brooke-shields-daughter-grier-new-york-fashion-week-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir