Brooke Shields, Kızları Rowan ve Grier ile New York’ta: Fotoğraflar – Hollywood Life


Brooke Shields, Kızları Rowan ve Grier ile New York'ta: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Brooke Kalkanları süper anne olarak son rolünü açıkça seviyor. 56 yaşındaki ikonik model/aktris, iki güzel genç kızını tedavi etti. Rowan Francis Henchy’nin fotoğrafı.18 ve Grier Hammond Henchy, 15, 25 Mayıs’ta New York’ta eğlence dolu bir geziye! Muhteşem görünen üçlü, Fashionphile lansman etkinliği için kırmızı halıda birlikte poz verirken görüntülendi.

Brooke Kalkanları
Brooke Shields, kızları Rowan ve Grier ile Mayıs 2022’de bir NYC moda etkinliğinde poz verdi. (Gregory Pace/Shutterstock)

bu Alice, Tatlı Alice star, püsküllü beyaz bir bluzu, çan dipli mavi kot pantolonu ve beyaz yüksek topuklu bir çifti sallarken kapak kızının her santimine baktı. Kıyafete biraz daha pizazz eklemek için Brooke, spor bileklikler, deri bir çanta ve bir çift tasarım gözlük kullandı.

Model olarak annesinin izinden giden Grier, siyah büstiyer üst ve beyaz pantolon içinde büyüleyici görünüyordu. Küçük bir el çantası taşıdı ve kırmızı halıyı bir takım parlak gümüş topuklu ayakkabılarla ezdi. Ablası Rowan, pembe bluz, beyaz ceket ve soluk kotla oldukça şaşkındı. Gündelik ama şık görünümü bir el çantası ve topuklu ayakkabılarla da eşleştirdi.

Brooke Kalkanları
Brooke Shields ve kızları Rowan ve Grier’in müthiş görünümlü üçlüsü Fashionphile etkinliğinde dikkatleri üzerine çekti. (Gregory Pace/Shutterstock)

Brooke kısa süre önce Grier’in Victoria’s Secret Kuşaklararası Anneler Günü kampanyası için bir anne-kız çekimi olan ilk mankenlik gösterilerinden birinin açılışını yaptı. “Biz üzerimize düşeni yapmamızı beklerken onun ödevini yapmasını izlemek gerçekten gerçeküstüydü ve benim de aynı şeyi yaptığımı hatırladım – saçındaki tokalarla ve o kimyası üzerinde çalışıyordu ya da buna benzer bir şey. bu, ”diye hatırladı ÖZEL bir röportajda HollywoodLife.com. “Hayat çemberi tam önünüzde oluyor! Ben de onun muhteşem küçük cildine ve yüzüne bakıyordum.”

Brooke iki kızı kocasıyla paylaşıyor Chris Henchy, onunla ortak arkadaşları aracılığıyla tanıştıktan sonra 2001 yılında evlendiği kişi. Chris, Brooke’un ikinci kocasıdır; o tenis yıldızıyla evlendi André Agassi 1997’de, ancak çift iki yıl sonra boşandı. Brooke ve Chris, iki kızlarıyla birlikte New York Greenwich Village’da birlikte yaşıyorlar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/brooke-shields-daughters-rowan-grier-new-york-photos/

Yorum yapın

SMM Panel