Brooke Sansone kimdir? Charlie Puth Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life


Charlie Puth


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Yayılmış Resimler / MEGA

  • Charlie Puth, Aralık 2022’de kız arkadaşı Brooke Sansone ile ilişkisini doğruladı.
  • Brooke, pazarlama ve halkla ilişkiler alanında çalışıyor.
  • Charlie’yi çocukluğundan beri tanıyor.

Charlie Puth31, kız arkadaşını tanıştırdı, Brooke SansonAralık 2022’de dünyaya. Grammy Ödülü adayı sevimli paylaşımlar yaptı. Fotoğraf Kabini resimleri çiftin birbirlerine yakınlaşması ve onun piyasadan çekildiğini doğrulaması. Charlie ve Brooke, “kesinlikle” aşık olduğunu açıklamadan önce geçen yaz toplum içinde takılmaya başladılar. Howard Stern Gösterisi Ekimde. Charlie o sırada kız arkadaşının adını söylemedi ama artık “Attention” şarkıcısının kalbini çalanın Brooke olduğunu biliyoruz!

Charlie’nin kız arkadaşı hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misin? Brooke Sansone hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Brooke, New Jersey’den.

Charlie ortaya çıktı Howard Stern Gösterisi o ve Brooke’un New Jersey’de birlikte büyüdüğünü. “Hayatım daha çalkantılı hale geldikçe ve her yere seyahat ederken, çok uzun zamandır tanıdığın birinin sana yakın olması gerçekten güzel” dedi. Brooke’a evlenme teklif edip etmeyeceği sorulduğunda Charlie, “Yaparsam medyanın bundan kesinlikle haberi olmayacak. Ve bunu bilmemeleri için elimden geleni yapacağım. Çok fazla oluyor.”

Charlie Puth
Charlie Puth, sevgilisi Brooke Sansone ile birlikte (Fotoğraf: Spread Pictures / MEGA)

Güney Carolina’da üniversiteye gitti.

Brooke, Charleston Koleji’nden 2021’de pazarlama alanında lisans derecesi ile mezun oldu. LinkedIn.

Pazarlama ve halkla ilişkiler alanında çalışıyor.

Brooke şu anda NYC tasarım firmasında çalışıyor Tereyağı ve Yumurta İçleri LinkedIn’e göre dijital pazarlama ve halkla ilişkiler koordinatörü olarak. Daha önce bir pazarlama stajyeri ve daha sonra bir sosyal medya pazarlama yöneticisi olarak çalıştı. Hyer Ana Sayfası Charleston’da.

Modayla ilgileniyor.

Brooke büyük bir moda tutkunu. arkadaşıyla birlikte Olivia D’Angeloadlı bir IG hesabı işletiyor. Yandaki Dolaptüm farklı muhteşem kıyafetleri ve kıyafetleri içeren.

O sosyal medyada aktif

Brooke’un 23 bin takipçisi var instagram ve yaklaşık 10.000 takipçi TikTok. Moda stillerini ve seyahat maceralarını sosyal medya platformlarında yayınlıyor. Charlie ile ilişkisini sosyal medyasından uzak tuttu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-brooke-sansone-5013339/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir