Brody Jenner ve Tia Blanco İlk Bebeklerinin Cinsiyetini Partide Açıkladı


Brody Jenner kız babası olacak!

11 Şubat’ta Tepeler: Yeni Başlangıçlar yıldız ve hamile kız arkadaşı Tia Blanco paylaşılan Instagram videolar cinsiyetlerini açığa çıkarma partisinden. Görüntüler, dev erkek bebek ve kız bebek kostümleri giyen iki kişi arasındaki sahte bir boks maçının sonrasını gösteriyor ve ikincisi pembe konfeti yağmurları yağarken galip geliyor.

39 yaşındaki Brody ve 25 yaşındaki Tia ortaklaşa “BU BİR KIZ” diye yazdı postalamak. “Çok heyecanlıyım… @brodyjenner’ın dünyanın en iyi kız babası olmasını sabırsızlıkla bekliyorum! Seni seviyorum!”

Brody ayrıca başka bir gönderide, “Bugünü bu kadar özel kıldıkları için tüm arkadaşlarıma ve aileme teşekkür ederim.” Onun tepeler ortak yıldız Audrina Patridgeanneden kızına kira6, kırmızı kalp emojisiyle birlikte “Tebrikler” yorumunu yaptı.

Konuklar dahil Brody’s ebeveynler, Caitlyn Jenner ve eski Linda ThompsonPartiden birkaç fotoğraf paylaşan ve bebek boks maçından iyice etkilenen .
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364699/brody-jenner-and-tia-blanco-reveal-sex-of-their-first-baby-at-party?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir