Brittney Griner’ın Karısı Yıldönümlerinde WNBA Yıldızına Ulaşamadı


Brittney Griner‘eşi Cherelle Çift, dördüncü evlilik yıldönümlerini hafta sonu telefonla kutlayamayınca çileden çıktı.

ile 20 Haziran’da yapılan bir söyleşi sırasında İlişkili basınCherelle, kendisinin ve şu anda Rusya’da parmaklıklar ardında olan WNBA yıldızının, Moskova’daki büyükelçilikte personel olmadığını söylediği için 18 Haziran özel gününü anmak için telefonda konuşamadıklarını açıkladı.

Yayına verdiği demeçte, “Çıldırdım. Yaralandım. İşim bitti, bıktım” dedi. “BG’nin menajerine mesaj attığımdan oldukça eminim ve şöyle dedim: ‘Kimseyle konuşmak istemiyorum. Duygularımı toparlamam ve herkese şu anda müsait olmadığımı söylemem bir dakikamı alacak.’ Çünkü beni bayılttı. İyi değildim, hala iyi değilim.”

Yedi kez WNBA All-Star seçilen Brittney, yerel yetkililerin çantasında kenevir yağı içeren vape kartuşları bulduklarını iddia ettikten sonra 17 Şubat’ta bir Rus havaalanında gözaltına alındığından beri çift ilk kez konuştu. Bu ayın başlarında, Brittney’nin duruşma öncesi tutukluluğu 2 Temmuz’a kadar uzatıldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335183/brittney-griner-s-wife-cherelle-very-pissed-after-she-s-unable-to-reach-wnba-star-on-their-anniversary?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel