Brittney Griner’ın Karısı Rusya’da Duruşma Başlarken Onu Nasıl Destekliyor?


WNBA All-Star Maçı 2 Temmuz’da başlıyor, kalpler ve zihinler onunla olacak Brittney Grinerfahri marş kim değil binada.

Ancak hiç kimse, uyuşturucu kaçakçılığı suçlamasıyla 17 Şubat’tan beri Rusya’da hapsedilen iki kez olimpiyat altın madalyalı sporcuya üç yıllık eşinden daha fazla bağlanmadı. Cherelle Griner.

Cherelle, Rev.’e “BG mücadele ediyor, o bir insan” dedi. Al Sharpton 29 Haziran’da SiriusXM şovunda Gerçek tutmak. “Orada korkmuş, orada yalnız.”

Brittney, Moskova’nın Sheremetyevo Havalimanı’nda, bagajında ​​yapılan aramada, içinde esrar yağı bulunan vape kartuşlarının ortaya çıktığı iddia edildikten sonra gözaltına alındı. 29 Nisan’da ABD Dışişleri Bakanlığı onu “haksız yere gözaltına alındı” olarak sınıflandırdı.

Dahil olmak üzere WNBA ve NBA’den çok sayıda yıldız Lebron JamesSahip olmak onun adına konuştu, ABD hükümetinin onu eve götürmesini talep ediyor. Yeni bir “Ücretsiz Brittney” kampanyası, sosyal medyayı süpürdü ve taraftarlar, onun kötü durumunu kameraların önünde ve merkezinde tutmak için oyunlara işaretler koydu. Baş harfleri ve forma numarası 42 olan bir zemin çıkartması, 12 WNBA takım sahasının tümünün kenarlarına yerleştirildi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336461/how-brittney-griner-s-wife-cherelle-is-tirelessly-supporting-her-through-her-legal-ordeal-in-russia?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir