Brittney Griner, Rusya Serbest Bırakıldıktan Sonra 1. Basın Toplantısında Ağlıyor – Hollywood Life


brittney griner


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

brittney griner Aralık ayında Rusya’dan serbest bırakıldıktan sonra ilk basın toplantısını yaparken boğuldu. 32 yaşındaki WNBA oyuncusu, gazetecilere hitap ederken, tüm zor zamanlarda dirençli olmayı nasıl başardığını soran bir muhabire cevap verdi. Brittney cevap vermeye başladığında, düşüncelerini toplamadan önce gözyaşlarını tuttu. “Zor zamanlara yabancı değilim,” dedi. “Bak ağladın ve beni ağlattın.”

Brittney devam ederken, “gelecekleri dört gözle beklemenin”, hapishanesinin en zor kısımlarını atlatmasına yardımcı olan şeyin büyük bir parçası olduğunu söyledi. “Dürüst olmak gerekirse derin kazmak. Hayatın boyunca zorluklarla karşılaşacaksın. Bu oldukça büyük bir olaydı, ancak bunun üstesinden gelmek için sıkı çalışmama güvendim, ”dedi, aktif olmanın dirençli olmasına yardımcı olduğunu söylemeden önce. “Yemek yiyin ve pratik yapın ve sadece sıkı egzersizler yapın. Sadece öğütmenin bir yolunu bulursun. Sadece başını eğ ve devam et. İleriye doğru gitmeye devam et. Asla yerinde duramazsın.”

Daha sonra basın toplantısı, Brittney ayrıca, Olimpiyatlarda ABD Takımı için oynuyor olması dışında, yurtdışında tekrar basketbol oynamaya niyeti olmadığını da açıkladı. Ayrıca, NBA oyuncuları ile WNBA oyuncuları arasındaki ücret farkını ele almanın ne kadar önemli olduğunu ifade etti.

Brittney Griner, Rusya Serbest Bırakıldıktan Sonra 1. Basın Toplantısında Ağlıyor – Hollywood Life
Brittney, Rusya’daki tutukluluğundan bu yana ilk basın toplantısında duygulandı. (Sahne)

Brittney, hâlâ Rusya’da tutuklu bulunan diğer Amerikalılar sorulduğunda, dünyanın her yerinde haksız yere alıkonulan diğer insanlara yardımcı olacağına inandığı bazı cesaret verici sözler paylaştı. “Güçlü ol, savaşmaya devam et. pes etme. Sadece uyanmaya devam et. Küçük bir rutin bulun ve elinizden geldiğince bu rutine bağlı kalın” dedi.

Brittney, Aralık 2022’de bir mahkum değişiminin parçası olarak Rusya’daki hapishaneden serbest bırakıldı. Tutuklanmıştı ve daha sonra ülkede basketbol oynarken uyuşturucu bulundurmaktan suçlu bulundu. Bir ceza kolonisinde 9 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı, ancak Amerika Birleşik Devletleri’ne geri salındığında sadece 10 ay alıkonulmuştu. Şubat ayında Brittney’nin WNBA’de Phoenix Mercury’ye yeniden katılacağı açıklandı. İlk sezon maçı 19 Mayıs’ta olacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/brittney-griner-cries-press-conference-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir