Brittany Mahomes’in Super Bowl 2023’te Patrick Mahomes’e Tezahüratını Görün


Britanya Mahomes oyun günü için hazır.

Fitness modeli, kocası Kansas City Chief oyun kurucusunu köklendirmek için hazırdı. patrick mahomes12 Şubat’ta Glendale, Arizona’daki State Farm Stadium’da Philadelphia Eagles’a karşı mücadele ederken. Brittany ile birlikte, aile amigo takımına kızı da dahildi Sterling Skye Mahomes20 Şubat’ta 2 yaşına giren.

Bu vesileyle Brittany, DSW’den beyaz ayakkabılarla Chiefs kırmızısı bir kıyafet giydi. Ayrıca spor etkinliği için makyajla göz kamaştırdı. Alexis Oakley ve saç tarafından laurabeth cabott.

Super Bowl LVII, Patrick’in 2023 NFL Onur Ödülleri’nde Associated Press En Değerli Oyuncu ödülünü kazanmasından bir hafta sonra geliyor. Ve sporcu bu kupayı alırken kime teşekkür etti?

27 yaşındaki bir videoda “Karım Brittany, bebeğim Sterling ve oğlum Bronze için, yaşadığımız bu çılgın hayat, siz beni dengede tutmadan ve her gün minnettar olmamı sağlamadan hiçbir şey ifade etmiyor” dedi. 9 Şubat mesajı. “Eve geldiğimde nasıl hissedersem hissedeyim, hepiniz bana neşe getiriyorsunuz ve hepinizle geçireceğim zamanı takdir etmemi sağlıyorsunuz.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364637/brittany-mahomes-is-patrick-mahomes-biggest-cheerleader-during-super-bowl-2023?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir