Brittany Mahomes’in 2 Çocuklu Evinde Kaos Var: Tweet – Hollywood Life


Brittany Mahomes'in 2 Çocuklu Evinde Kaos Var: Tweet – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: undefined Omar Vega/Invision/AP/Shutterstock

Britanya Mahomes27, evde iki çocukla meşgul: 2 haftalık oğlu Patrick ‘Bronz’ Lavon Mahomes III yanı sıra 21 aylık kızı Sterlin Skye. Çarpıcı sarışın, 14 Aralık Çarşamba günü iki bebekle olan telaşlı hayatına bir göz atmak için Twitter’a gitti. “Bugün, 2 çocuk sahibi olduğumdan beri ilk kaos günüm,” diye yazdı, akıllara durgunluk veren bir emoji ve başka bir kahkahayla birlikte – ağlayan. İlgili gönderiye “İkisi de çığlık atıyor, ikisi de kestirmek istemiyor” diye ekledi.

Brittany burada durmadı ve evde yaşadığı deneyimi de Instagram aracılığıyla paylaştı. Los Angeles’ta yalnızca kurabiye satan popüler bir fırın olan Crumbl Cookies’in bir kutusunu göndererek, arkadaşı ve bebek uyku koçu Jenna’ya tatlı ikramı için teşekkür etti. Brittany, “O günlerin insanlarından biri,” diye itiraf etti. Bir sonraki gönderide, yaklaşık iki yaşındaki Sterling, yemek sırasında kameraya tırmanırken çok sevimli görünüyordu, pembe içinde kesinlikle çok sevimli görünüyordu.

Şükran Günü’nde baş döndürücü ve büyüleyici bir hamilelik çekiminden fotoğraflar yayınladıktan sonra, o ve Patrick ilk oğlunun doğumunu sadece iki hafta önce yaptıkları ortak bir gönderiyle duyurdular. Bebek Bronze’un yüzünü paylaşmasa da, Mahomes yazan bir battaniyenin üzerinde kahverengi ve bej bir uyuyan içinde onun tatlı küçük bacaklarının bir fotoğrafını gösterdi. “Patrick ‘Bronze’ Lavon Mahomes III…11/28/22 7 libre 8 oz,” diyen fotoğrafta, tebrik mesajları yağarken başlık okundu. “Tebrikler! İkiniz için de çok mutluyuz!” biri yazdı. Bir başkası “Tebrikler Patrick & Brittany” yazdı.

Brittany Mahomes'in 2 Çocuklu Evinde Kaos Var: Tweet – Hollywood Life
Patrick Mahomes ve eşi Brittany. (Ömer Vega/Invision/AP/Shutterstock)

Başka bir takip gönderisinde Brittany, kızı Sterling’e yeni basılmış bir abla olduğu için saygılarını sundu! “Bugün ne kadar kutsanmış olduğumu ve bu küçük melekle ne kadar gurur duyduğumu düşünerek biraz duygusallaştım. Bir abla olarak çok iyi şeyler yapıyor. Kardeşini çok seviyor ve en iyi küçük yardımcı oldu!!” Instagram aracılığıyla yazdı.

“Pek çok insanın, tek çocuk olmamaktan ne kadar nefret edeceğine dair bu olumsuz fikri kafama sokmaya çalıştığını hissettim ve bu beni biraz üzmeye başladı…” diye ekledi. “Yeni bir anneyseniz veya birden fazla çocuğun annesi olmak üzereyseniz, herkesin hikayesinin farklı olduğunu bilin ve başkalarının fikirlerinin sizi etkilemesine izin vermeyin! Bu senin ailen ve kendi yolculuğun. Her şey egzersiz yapacak, pozitif kalacak ve her saniyesinin tadını çıkaracak” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/brittany-mahomes-2-kids-chaos-tweet/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir