Brittany Mahomes, Super Bowl’da Çocuk Sahibi Olmanın Büyük Zorluğunu Paylaşıyor


Brittany ve Patrick Mahomes Hoş Geldin Bebek No.2

Tıpkı bir futbol takımı gibi, Britanya Mahomes bir oyun planına değer verir.

Kansas City Chiefs oyun kurucusunun 27 yaşındaki eşi patrick mahomes çiftin kızıyla bir haftadır Arizona’da Sterling Skye Mahomes23 aylık ve oğlu Patrick “Bronz” Lavon Mahomes III, 2 ay, büyük maça kadar. İki çocuk annesi kısa bir süre önce, o kalış için hazırlanmanın ve Super Bowl 2023’ün pek çok hazırlık gerektirdiğini paylaştı.

“En büyük zorluk, tüm eşyalarını toplamak ve bir hafta boyunca onlar için ihtiyacımız olan her şeye sahip olduğumuzdan emin olmaktı” dedi. Bugün Amerika 11 Şubat. “İki çocuk çok fazla bagaj ve çok stresli, hiçbir şeyi unutmadığınızdan emin olmak.”

Brittany, 2021’de Sterling’e hamileyken Super Bowl’a katılmasına baktığında, bu sefer tamamen farklı olduğunu paylaştı.

“Kafamdan çok daha fazla sorumluluk ve düşünce geçiyor. Doyduklarından emin olmak, şekerlemelerini yapmak ve saat değişikliğine uyum sağlamak” dedi. “Her şeyi önceden planlamak zorunda olmak ve her zaman ileriyi düşünmek.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364697/brittany-mahomes-shares-the-%22biggest-challenge%22-about-having-kids-sterling-and-bronze-at-super-bowl-2023?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir