Brittany Mahomes, Patrick’i Desteklemek İçin Super Bowl 2023’e Katılıyor – Hollywood Life


brittany patrick mahomes


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Pichichipixx / SplashNews.com

İkinci çocuğunu doğurduktan üç aydan az bir süre sonra, Britanya Mahomes tribünlere geri döndü. Eski futbolcu eşine destek oldu patrick mahomesve Kansas City Chiefs playoff turları boyunca ve Super Bowl için yine iş başındaydı. Brittany aldı twitter Super Bowl’un önünde, Kansas City kırmızı kısa üst ve uyumlu yüksek belli pantolon içeren maç günü görünümünün fotoğraflarını paylaşmak için.

Bu, Chiefs’in dört yıl içinde üçüncü kez Super Bowl’a gelmesi, yani Brittany, sezonun en önemli maçında adamını desteklemeye yabancı değil. Chiefs, 2020’de San Francisco 49ers’a karşı Super Bowl’u kazandı. Kazandıkları 1969’dan beri ilk kez büyük bir oyunda oynuyorlardı (daha önce 1966 Super Bowl’da kaybetmişlerdi). 2020’deki inanılmaz zaferin ardından Chiefs, 2021’de Super Bowl’a geri döndü ancak kaybetti. Tom Brady ve Tampa Bay Buccaneers.

İkisi lise sevgilileri olduğu için Brittany, Patrick’in uzun süredir destekçisidir. Muhabbet kuşları iki farklı koleje gitmelerine rağmen, Patrick Texas Tech University’de oynarken birlikte kaldılar. Ardından mezun olduktan sonra, 2017’de Chiefs tarafından imzalandıktan sonra onunla birlikte Kansas City’ye taşındı.

Patrick ve Brittany, Eylül 2020’de Super Bowl yüzüğünü aldığı gün nişanlandılar. Nişandan kısa bir süre sonra, ilk çocuklarını ve kızlarını beklediklerini doğruladılar. Sterlin, Şubat 2021’de doğdu. Mutlu çift, futbol sezonunun sona ermesinin ardından Mart 2022’de nikah masasına oturdu. Sadece iki ay sonra, yolda bir bebekleri daha olduğunu açıkladılar. Oğul, Patrick “Bronz” Lavon Mahomes III, Kasım 2022’de doğdu. Bronze hala biraz genç olmasına rağmen, Super Bowl için şehirde olmak için Arizona’ya gitti. Bu arada Sterling, bu sezon babasının birçok maçına katıldı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/brittany-mahomes-super-bowl-2023-patrick-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir