Brittany Mahomes, Patrick ve Kızının Yakınlaşmasının Tatlı Fotoğrafını Paylaştı


Sahada 15 numara olabilir ama patrick mahomes ailesinin gönlünde bir numaradır.

Britanya Mahomes NFL oyuncusu kocasının tatlı bir bumerangını kızlarıyla paylaştı Sterlin, 2, Instagram Hikayesinde birlikte yerde yatıyor. İkisi, bir yastığı paylaşırken rahat görünüyorlardı, görünüşe göre Patrick’in telefonunda birlikte bir şeyler izliyorlardı.

27 yaşındaki fotoğrafın altına “İzleyebileceğim en iyi şey, ben bronz çocuğu beslerken bu ikisi.” notunu düştü. 27 yaşındaki Patrick ve Brittany de bir oğulun ebeveyni patrick5 aylık, kime “Bronz” diyorlar.

İkili, Kasım 2022’de Bronze’u karşılarken, Şubat ayında Disneyland’de Patrick’in 2023 Super Bowl galibiyetini kutlayana kadar onun herhangi bir fotoğrafını paylaşmadılar. O sırada, Kansas City Chiefs’in oyun kurucusu ve ailesi, Kale’nin önünde poz verirken görülebiliyor ve altyazı yazıyorlardı. ortak instagram gönderisi“Dünyadaki en mutlu yere hoş geldiniz, Bronze ve Sterling!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374841/brittany-mahomes-shows-how-patrick-mahomes-and-sterling-bond-while-she-feeds-baby-bronze?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir