Brittany Cartwright, Görünüşü Hakkındaki Eleştirel Yorumlara Tepki Verdi


Brittany Cartwright fiziksel görünümüyle ilgili rekoru kırıyor.

bu Vanderpump Kuralları alum kısa süre önce en son yaptığı yorumlara değindi. Instagram fotoğraf dökümübir aynanın önünde çekilmiş tam vücut fotoğrafını içeren.

Bir kullanıcı, kilo verme ilacı olarak kullanılan Tip 2 diyabet ilacına atıfta bulunarak “Aman Tanrım ozempik” yazdı ve başka bir kişi “tamamen ozempik” yanıtını verdi. Başka bir kişi, “Photoshop olduğunu düşünüyorum” diye araya girdi.

Ancak, Brittany’nin yanıt olarak yazdığı gibi, yukarıdakilerin hiçbiri değil, “Bu aslında iPhone kamera lol’deki .5 yakınlaştırma.”

Brittany’nin yorumları, kilo verme yolculuğunu E ile paylaştıktan bir yıldan fazla bir süre sonra geldi! Nisan 2022’deki haberler, önceki dört ayda yaklaşık 28 kilo verdiğini ekliyor. 34 yaşındaki oyuncu bunun için ortak oldu. Jenny Craig oğlunun doğumundan sonra aldığı doğum sonrası ağırlığı azaltmak için Cruz Michael Cauchişimdi kocasıyla paylaştığı 2 kişi Jax Taylor.




Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375638/brittany-cartwright-reacts-to-critical-comments-about-her-appearance-in-mirror-selfie?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir