Brittanee Drexel’in İzini Arayan 13 Yıllık Arayışın İçinde


Georgetown İlçe Avukatı “Gerçekten hızlıydı” Jimmy Richardson “Saatlerdi, günler değildi, tüm süreç, kaybolduğu andan gömüldüğü ana kadar geçen bir dizi saatti” dedi.

Şüpheliye gelince, Georgetown County Şerifi carter dokumacı Moody’yi “geniş bir cinsel suçlu suç geçmişi” olan bir adam olarak tanımladı.

Moody, Güney Karolina Eyaleti Yasa Uygulama Birimi’nde seks suçlusu sicili 1983’te Kaliforniya’da zorla tecavüz, adam kaçırma ve açık saçık veya şehvetli davranışlar ve 14 yaşından küçük bir çocukla sodomi suçlarından mahkûm edildi. O, 40 yıllık cezasının 20 1/2 yılını çektikten sonra 2004 yılında hapishaneden serbest bırakıldı, California Departmanı Düzeltmeler ve Rehabilitasyon WMBF News’e onaylandı, ardından Güney Carolina’ya taşındı. Denetimli şartlı tahliyesi 2007’de sona erdi. Seks suçluları kayıt sitesinde, 2010’dan itibaren Güney Carolina’da kayıt yaptırmama konusunda da bir alıntı var.

E! Haberler Moody’s avukatı Scott Bellamy’ye ulaştı.

16 Mayıs basın toplantısında Richardson, “Önümüzdeki aylarda Brittanee için adalet aramak için harekete geçeceğiz ve mahkemeler, iddianameler ve duruşmalar hakkında konuşacağız.” Dedi. Raymond Moody’nin yaptıklarının bedelini ödemesini görmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, ancak bu Brittanee’nin yerini almayacak.”

Yargılamanın iskeleti şimdiden aklımda” diye konuştu. WMBF’ye söyledi Çarşamba günü, geçmesi gereken yüzlerce keşif kutusu olduğunu belirterek. “Ben de bir süredir yaşıyorum, ama Bay Bellamy yaşamadı, bu yüzden yetişmesi bana göre çok daha uzun sürer, ama tanık listemizi çoğunlukla bugün hazırlayabiliriz.”

“Brittanee, sokaklarımızda yürüyen korkunç bir suçlunun ellerinde trajik bir şekilde hayatını kaybetti.” Susan FerensicPazartesi günü gazetecilere verdiği demeçte, FBI Columbia saha ofisindeki baş ajan. Çevresinde temsil edilen birçok kolluk kuvvetine ve davada her düzeyde çalışan kişilere teşekkür ederek, “Kimse bu sefer tereddüt etmedi. Keşke bu sonuçlara daha önce varabilseydik” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331722/inside-the-13-year-search-for-brittanee-drexel-a-family-s-nightmare-grim-twists-and-a-suspect-charged?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel