Britney Spears’ın Yakın Çevresi Neden Onun Sağlığıyla Endişeli?


Bireyler Britney Spears‘ hayat şarkıcı için endişeleniyor.

Buna göre TMZDoğrudan bilgisi olan birden fazla kaynağa atıfta bulunan 41 yaşındaki, akıl sağlığıyla mücadele ediyor ve “onu heyecanlandırdığı” iddia edilen ilaçları alıyor.

Kaynaklar, Britney’nin artan bir düzenlilikle “kontrolden çıktığını” ve onu stabilize eden ilaçları almadığını söyledi. Davranışı, yakın çevresinden bazılarının bir müdahaleyi düşünmesine neden oldu.

TMZ ayrıca Britney’i kocasının bulunduğu Los Angeles’ta kiralık bir eve götürme planları olduğunu bildirdi. Sam Asgarimenajeri, bir müdahaleci ve doktorlar hazır bulunacak ve şarkıcıyı yardım almaya ikna etmeye çalışacaktı.

Ancak plan, oğulları paylaşan Britney Sean Preston17 ve Jayden16, eski ile kevin federline, fikri öğrendiği bildirildi. Kaynaklar, TMZ’ye daha sonra 8 Şubat’ta bir doktorla görüşmeyi kabul ettiğini ve işlerin “iyi gittiğini” söyledi.

E! News, yorum için Britney’nin ekibine ulaştı ve bir yanıt alamadı. Ancak duruma yakın bir kaynak, TMZ’nin raporunu doğruluyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364503/britney-spears-inner-circle-concerned-for-her-well-being-amid-stalled-intervention?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir