Britney Spears’ın Sam Asghari’nin Tropikal Tatildeki Fotoğrafları – Hollywood Life


Yani aşık! Britney Spears’ın nişanlısı Sam Asghari, göz alıcı tropikal kaçışlarında model poz becerilerini sergiledi.

Britney Spearsnişanlısı Sam Asgari son tatillerinde hiç olmadığı kadar yakışıklı görünüyordu! 28 yaşındaki model, 7 Nisan Perşembe günü Instagram üzerinden paylaştığı çifte görsel gönderide, pitoresk mavi bir havuzun ve bol palmiye ağaçlarının olduğu okyanusun önünde poz verdi. 40 yaşındaki Britney, başlığında nişanlısı Sam’den “kocası” olarak bahsetti. ” — belki de düğünlerinin çok uzak olmadığını söyleyerek dalga geçiyorlar.

“Avukatım Mathew, hayatımda bulunduğum en büyülü yerlerden bazılarını bana tanıtma nezaketini gösterdi !!! İnan bana, bulunduğum yerdeki güzelliği biliyorum ve bu çok takdir ediliyor,” diye başladı avukatından bahsederek. Matthew Rosengart, sonunda 13 yıllık konservatuarlığını Kasım 2021’de sonlandırmasına yardımcı oldu. “İşte EŞİMİN fotoğraflarını çekiyorum!!!! Ablamın gramında her zaman yaptığı şeyi büyük harflerle yapmak zorundayım” dedi. Jamie Lynn Spears31. Özellikle, Britney ve Jamie Lynn, Jamie Lynn’in kitabının piyasaya sürülmesinden bu yana dışarıdalar. Söylemem Gerekenler.

Aile dramında neler olup bittiğine bakılmaksızın, Britney muhteşem tatil yerinde mutluluk içinde görünüyordu – kameralardan arınmış özel mülkte “o kız” olabileceği “zihin açıcı” olduğunu ortaya koydu. diğer tatil misafirleri ile sohbetler. “Her neyse, paparazzilerin olmadığı bir tatil beldesinde olmak çok akılda kalıcı… hayatımda ilk kez… Ben aslında kafası karışmış gibi davranabilen ve nasıl evlendiğim hakkında başkalarıyla konuşabilen o kız olabilirim… akşam yemeklerinde dışarıda !!” en Bölgede şarkıcı yazdı.

Sam ve Britney de tatlı yeni köpeklerini yanlarına aldılar. testere kaçış için birlikte! Louisiana’nın yerlisi Kentwood tarafından 3 Nisan’da paylaşılan bir videoda, mavi gözlü köpek, tatil beldesinde tekne gezintisinin keyfini çıkarırken annesine sarılarak görüldü. cam kapılar” gibi plaj manzarasının keyfini çıkardılar. “Ona çok güldüm sonra ertesi gün aynı şeyi yaptım… o anlardan sadece biri !!!! Neden bir pencereye girdim ??? Sorun değil çünkü burada her şey açık … sudaki gözlükler … ve okyanus !!!!” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/britney-spears-sam-asghari-tropical-vacation-photos/

Yorum yapın