Britney Spears’ın Müziğe Dönme Planları: Ayrıntılar – Hollywood Life


Britney Spears


Galeriyi görüntüle

Britney SpearsHayranlar, süperstardan yeni müzik için beklenenden biraz daha beklemek zorunda kalacaklar. 40 yaşındaki şarkıcının Las Vegas’ta ikamet etmek ve hatta katılmak için görüşmelerde bulunduğuna dair haberlerin ardından Hafta sonuyaklaşan şov, İdölOnunla birlikte görüldükten sonra, iki kaynak bildirdi HollywoodYaşam durum böyle değil.

Britney, hayranlarının umutsuzca onu müziğe geri döndürmeye çalıştığının farkında ve bundan inanılmaz derecede etkileniyor. Geçen birkaç ay ona gerçekten ne kadar sevildiğini gösterdi. Bunu yapmaya karar verdiğinde arkasında koca bir ekibin olduğunu ve kelimenin tam anlamıyla koca bir taraftar ordusu olduğunu biliyor. Ancak şu anda buna hiç odaklanmış değil” dedi Britney’e yakın bir kaynak ÖZEL HollywoodYaşam.

İçeriden biri şöyle devam etti, “Şu anda müzik endüstrisinde bir geri dönüş planlamıyor çünkü yalnızca Sam ile bir düğün ve birlikte başka bir çocuk sahibi olmayı içeren bir aile kurmaya odaklanıyor. Ayrıca, şu anda bulunduğu evde onun için bazı acı verici şeyler barındırdığından, enerjisini ailesi için yeni anılar yaratmak için yeni bir ev aramaya harcıyor.” Britney o ve nişanlısını duyurdu Sam Asgari28, Nisan ayında ilk çocuklarını birlikte bekliyorlardı. Ne yazık ki, sadece birkaç hafta sonra hayranlarına bebeğini kaybettiğini bildirdi.

Britney Spears
Britney Spears sahnede performans sergiliyor (Fotoğraf: Top Photo Corporation/Shutterstock)

Britney Spears hala kendini yaratıcı bir şekilde ifade ederken, başka bir kaynağa göre şu anda müzik değil yazı yoluyla. Britney hala konservatuar dışındaki hayatına alışıyor ve yaşadığı her şeyden sonra hala iyileşiyor. Çok fazla yazıyor çünkü bu onun için çok terapötik, gerçeğini ve duygularını ortaya çıkarıyor” dedi. HollywoodYaşam. “Bir kısmı da bir gün onu şarkıya dönüştürebilecek şiirler ama şu anda kendisi üzerinde bu tür bir baskı yapmıyor.”

Britney, babasının kontrolü altında maruz kaldığı iddia edilen istismarla ilgili endişelerini kamuoyuna açıkladıktan sonra, Kasım 2021’de 13 yıllık tartışmalı konservatuarlığından serbest bırakıldı. Jamie Spears, 69. Aslında, daha önce ona ve konservatuarına dahil olan herkese kin beslemek için müziği durdurduğunu itiraf etti. Britney, Aralık 2021’de Instagram’da yayınlanan hararetli bir gönderide, “Artık müzik yapmamak, benim gerçek işimi görmezden gelerek aileme gerçekten fayda sağladığında, bir anlamda ‘S*k You’ deme şeklim,” dedi. “Bilinçaltında onların kazanmalarına izin vermişim gibi.”

Britney, yazmaya ek olarak, trajik düşükten sonra ve hayatını yeniden kurarken müziği ve dansı bir duygusal terapi biçimi olarak kullandığını açıkladı. “Zehirli” şarkıcı, 17 Mayıs’ta bir videonun yanında, “Zehirli” şarkıcı, “Şu anda kesinlikle hayatımda bir şeyler yaşıyorum … ve müzik … sadece içgörü ve bakış açısı kazanmama çok yardımcı oluyor,” diye başladı. Beyonce2008 hiti “Halo”. Devam etti, “Bunu 2 ay önce çekmiştim ama geriye dönüp baktığımda, dans ettiğim her şarkı bana farklı bir his verdi… farklı bir ruh hali… anlatacak farklı bir hikaye… ve bu kaçış için minnettarım… bu şarkı oldukça ruhani ve onunla dans etmekten gerçekten zevk alıyorum.”

Ve bir kaynak, Britney’nin şu anda kendi müziğinden hiçbirini yaratmadığını söyledi. HollywoodYaşam bir seçenek olduğunu biliyor. Hayranlarının bıraktığı yorumları okuyor ve herkesin onun müziğe dönmesini ne kadar istediğini biliyor. Bundan gurur duyuyor ve onları okurken duygulanıyor. Britney, onunla çalışmak isteyen birkaç sanatçıdan teklif aldı ve bu sanatçıların çoğu onun arkadaşları” dedi. “Muzaffer dönüşünün zamanının geldiğine karar verdiğinde, bunu her zamankinden daha büyük ve daha iyi yapma yeteneğine sahip olacak bir konumda olduğu için minnettar. Bu sefer kontrol onda olacak, babası ya da başkası değil.”

Bu oldukça umut verici geliyor! Ama şimdilik, altı yıllık ve sayma müzikal araları hala güçlü görünüyor. Britney’nin ihtiyaç duyduğu herhangi bir şekilde iyileşmesine izin vermeye devam edeceğiz!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/britney-spears-plans-return-music-details/

Yorum yapın

SMM Panel