Britney Spears’ın Met Gala’ya Katılmama Nedeni: Video – Hollywood Life


Britney Spears'ın Met Gala'ya Katılmama Nedeni: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Britney Spears son Met Gala’ya “gideceğini” açıkladı, ancak ayrılmak için iyi bir nedeni vardı. “Uçmaktan nefret ediyorum!!!” 40 yaşındaki pop yıldızı, 28 Mayıs Cumartesi günü Instagram hesabından omuz silkme emojisi ve iki kırmızı gülle birlikte yazdı. Bunun yerine Britney, rahat bir gece geçirdiğini açıkladı. “Met Gala’ya gidecektim ama onun yerine köpeğimle küvete girdim ve pijama giydim” dedi.

Met Gala’nın başkanlığında moda Genel Yayın Yönetmeni Anna Wintour, Metropolitan Sanat Müzesi için bir bağış olarak her yıl Mayıs ayının ilk Pazartesi günü düzenlenmektedir. Bu yılki “In America: An Anthology of Fashion” adlı etkinliğin eşbaşkanlığını da T.C. blake canlı ve onun kocası Ryan Reynoldsbirlikte regina kral ve Lin-Manuel Miranda.

Özellikle, Britney Met Gala’da hiç görünmedi – ancak konservatuarlığının nihayet Kasım 2021’de sona ereceğiyle ilgili uluslararası manşetlere bakıldığında bu yıl bir davet alması sürpriz olmaz. star, erkek arkadaşıyla nişanlanmak da dahil olmak üzere hayatının bir sonraki bölümünü oluşturmaya başlamak için birkaç adım attı. Sam Asgari. Britney, bu bahar üçüncü çocuğuna hamile olduğunu açıkladı, ancak ne yazık ki 28 yaşındaki Sam ile yaptığı ortak açıklamada düşük yaptığını paylaştı.

Britney Spears'ın Met Gala'ya Katılmama Nedeni: Video – Hollywood Life
Britney Spears, Hollywood Güzellik Ödülleri’nde kırmızı renkte görülüyor. (Matt Baron/Shutterstock)

En son başlığı, Louisiana’lı Kentwood’un yeni kırmızı mini tulumunu gösteren yeni bir video gönderisinin parçasıydı. Uzun kollu numara, SKIMS benzeri rahat bir hava için siyah bir kalp deseni ve henley tarzı düğmeyi içeriyordu. Britney, oturma odasında bir o yana bir bu yana hareket ederken, tulumu siyah bir çift savaş botuyla eşleştirerek hayranların kıyafeti görmelerini sağladı.

“Evet, bu videoyu yeniden yayınladım !!! Sessizce gerçek zamanlı olarak istedim !!!” başlığına yazdı. “Neden ??? Bunu daha önce hiç yapmadım !!!” dedi. Britney’nin yeni sahiplenilen kedisi, kamerada göstermek için dişi kediyi aldığında klipte de yer aldı. Kedi ayrıca kısa klibi çekerken “Lucky” şarkıcısının arkasında konuşurken görüldü.

Britney, kedi Wendy’nin Şubat ayında köpekle birlikte ailesine katıldığını paylaştı. testere. Hayranlarına, “Kedim Fransız ve çok tuhaf… yemeden önce mamasına iki dakika 30 yaşındaymış gibi bakıyor” dedi. “O son derece zeki ve minyatür bir çitaya benziyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/29/britney-spears-reason-met-gala-didnt-attend-video/

Yorum yapın

SMM Panel