Britney Spears’ın Hamilelik Hormonları Onu ‘Çıplak’ Etrafta Koşmak İstiyor – Hollywood Life


Britney Spears


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

Britney Spears hayranlarına haber vermek: onun soyunma eğilimi? Suçu hamileliğe at! 41 yaşındaki kadın, “Hamile olmak hormonlarım biraz aptalca” dedi. Instagram fotoğraf serisi. “[B]ut garip arabadan atlamak ve çıplak gibi koşmak istiyorum Will Ferrell “Old School”da evet hamile bayanın geçmesi beni umursasın ve ben burada çok seksiyim.”

Uzun yazıya başladı, “Atıldım ama yine ona sahip olmaya karar verdim… Bunu hiçbir şekilde aşağılamadan söylüyorum !!! Kelimenin tam anlamıyla içinde oturuyorum… içinde yaşadığım utanç… içinde ağlayıp gülüyorum” Ayrıca bahçede “düştüğünü” ve dizini “kazdığını” da ekledi ve bu olayın ayrıntılarını başka bir yazısında gösterdi. biberli pizza manzarasıyla başlayan fotoğraflar.

“Pizzanın harika göründüğünü düşündüm ama tadı salam gibiydi!!! Nefret ettim ama görünüşü aldatıcı olabilir… Tadının s–t gibi olduğunu söyleyeceğim… iyi geceler… turşu zamanı!!!” Pop yıldızı şaka yaptı ve hayranlarına ailesiyle tatilde geçirdiği zaman hakkında bazı sahne arkası ayrıntıları verdi.

Şarkıcıya yakın kaynaklar paylaştı HollywoodYaşam ÖZEL, Brit’in son zamanlarda çıplak bir şekilde etrafta dolaşmasının nedeni. Özünde, “Zehirli” şarkıcı, kendisini 13 yıl boyunca esir tutan konservatuardan nihayet kurtulduktan altı ay sonra, sınırları zorlamaktan acele ediyor.

Şarkıcıya yakın bir kaynak, “Britney özgürlüğünü hissediyor, uzun yıllardır her hareketi kontrol altında, artık istediğini yapabiliyor, sınırları zorlayarak eğleniyor” dedi. “Ayrıca, nihayet vücudu hakkında çok iyi hissediyor, bunu göstermek istiyor. Britney vücudun pozitif hareketini sever. Vücudunu kutlamak istiyor çünkü bu kadar uzun süre onun hakkında kötü hissetmesine neden oldu. Çıplak fotoğraflarını paylaşmak onun için büyük bir acele, hayranların yorumlarını okumayı ve tüm bu sevgiyi almayı seviyor, bu onun özgüveni için çok iyi oluyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/12/britney-spears-pregnancy-hormones-naked/

Yorum yapın