Britney Spears’ın Hâlâ Yeni Müzik Yapma “Tutkusu” Var – Hollywood Life


Britney Spears'ın Hâlâ Yeni Müzik Yapma "Tutkusu" Var - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Matteo Prandoni/BFA/op Photo Corporation/Shutterstock

“Müzik birçok insan için terapidir; müzik yapan insanlar, müzik dinleyen insanlar” Will.i.am Perşembe günü CBS Mornings ile yaptığı bir röportajda, “Scream & Shout” işbirlikçisi ile yeni şarkısının öncesinde şunları söyledi: Britney Spears. “Dans birçok insan için terapidir; müzik yapan insanlar, müzik dinleyen insanlar. Müzikle, ritimle, şarkıyla, melodiyle ve ahenkle bu bağlantıya sahip olduğunuzda ve kendinizi bununla ifade ettiğinizde, yaşadığınız her şeyde size yardımcı olur. her gördüğümde görüyorum [Britney] Instagram’da dans et, müziği ne kadar sevdiğini gördüğüm için yanıyorum.

48 yaşındaki Will.i.am ve 41 yaşındaki Britney, 13 yıllık konservatörlüğünün bitiminden bu yana ikinci şarkıları ve “Scream” i eklediğinden beri ikinci kez birlikte çalıştıkları “Mind Your Business”ı Cuma günü yayınlayacaklar. & Bağır” #irade albüm. Will, Britney ile yeniden çalışmanın yeniden 2013 gibi hissettirdiğini söyledi. “Stüdyodayken ve müzik yaparken onunla ara sıra işbirliği yapmak, önemli olan tek şey bu,” dedi. “Bu yüzden aynı ışığı, aynı neşeyi, aynı sevgiyi ve tutkuyu görüyorum.”

bu Börülce üye ayrıca yeni şarkının nasıl ortaya çıktığını da paylaştı. “Yıllar boyunca Britney’nin hayranı, arkadaşı ve destekçisi oldum” dedi. “Dışarı çıkıp onun müziğini dinleyen biri kadar destekçi, özgürlüğü için savaştığı zamanlarında ona destek olmak için orada olan biri kadar destekçi. O harika bir insan.”

Britney Spears'ın Hâlâ Yeni Müzik Yapma "Tutkusu" Var - Hollywood Life
Matteo Prandoni/BFA/op Photo Corporation/Shutterstock)

Şarkının Britney’nin özel hayatına olası bir mesaj olması konusunda Wil.i.am çekingendi. Britney, konservatörlüğünü yürütme şekli nedeniyle babasıyla kavga etti, kız kardeşi Jamie Lynn Spears son 13 yıldaki rolü, eski kocası çocukları ve annesi (son zamanlarda işleri düzeltseler de) —

Will.i.am, “İlgi odağı olduğunuzda, çoğu zaman sadece hayatınızı yaşamak istersiniz ve şarkıda buna işaret eden sözler vardır, yalnızca spot ışığı altındaki insanlar için değil,” dedi. “Dizemde bile, ‘Eller kurabiye kavanozuna / beni izliyorlar, sizi izliyorlar’ diyorum. Bunun mahremiyetle ve sosyal medyada özel bir hayat yaşamıyormuş gibi hisseden her bireyle ilgisi var. İnce bir çizgi var ve herkes kendi mahremiyet versiyonunu hak ediyor. [That] ‘İşine Bak’ budur.”

Will.i.am, 17 Temmuz’da yeni şarkıyla dalga geçerek, “UH OH!! ŞİMDİ will.i.am ile sallanıyorsun. ve @britneyspears!” Şarkının 18’inde geleceğini belirtmesine rağmen, daha geleneksel bir çıkış tarihi olan 21’ine ertelendi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/will-i-am-britney-spears-joy-passion-making-music-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir