Britney Spears’ın Düşük Yapmasından Sonra İlk Fotoğrafta Sam Asghari – Hollywood Life


Sam Asgari


Galeriyi görüntüle

Sam Asgari O ve nişanlısından sonra ilk kez halk arasında görüldü Britney Spears 28 yaşındaki model ve oyuncu, 25 Mayıs’ta Beverly Hills’de ayak işlerini yaparken fotoğraflandı. Rahat giyinmiş, gri joggers, mavi spor ayakkabılar ve kolları kesik siyah bir kapüşonlu giymişti.

Sam Asgari
Sam Asghari 25 Mayıs 2022’de Beverly Hills’de ayak işlerini yürütür (Fotoğraf: Max Lopes/BACKGRID)

Görüntüler, 40 yaşındaki Britney’nin Sam ile ilk çocuğunu kaybettiğini açıklamasından sadece 11 gün sonra geldi. “Mucize bebeğimizi hamileliğin erken döneminde kaybettiğimizi en derin üzüntümüzle duyurmak zorundayız. Bu, herhangi bir ebeveyn için yıkıcı bir zamandır. Belki de daha ileri gidene kadar duyurmak için beklemeliydik, ancak iyi haberi paylaşmak için fazlasıyla heyecanlandık” diye yazıya başladı. “Toksik” şarkıcı, 11 Mayıs’ta Instagram üzerinden Sam ile birlikte olacağını açıklamıştı. Ne kadar uzakta olduğunu söylemedi ama hamileliğinin oldukça erken bir dönemindeydi.

Britney daha önce ailesini genişletmek konusunda açıktı ve Kasım 2021’de sona eren konservatuar ile ilgili şikayetlerinden birinin artık hamile kalmasına izin verilmesi olduğunu söyledi. “Evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum. Bana evlenemeyeceğim söylendi” diyen şarkıcı, 2021 yılının Haziran ayındaki ilk kamuya açık duruşmasında açıkladı. Doktora gideyim onu ​​çıkarayım.”

Britney Spears ve Sam Asghari
Britney Spears ve Sam Asghari 2017’den beri birlikteler (Fotoğraf: SplashNews)

Britney, trajik düşükten bu yana kamuoyunda fark edilmedi, ancak sosyal medyada aktif olmaya devam etti. İki çocuk annesi 17 Mayıs’ta Instagram’da bir videoda dans etti ve müziğin yıkıcı haberlerin ardından iyileşmesine yardımcı olduğunu açıkladı. “Şu anda kesinlikle hayatımda bir şeyler yaşıyorum… ve müzik… içgörü ve bakış açısı kazanmama çok yardımcı oluyor” diye yazdı başlıkta. “Bunu 2 ay önce çekmiştim ama geriye dönüp baktığımda, dans ettiğim her şarkı bana farklı bir his verdi … farklı bir ruh hali … anlatacak farklı bir hikaye … ve bu kaçış için minnettarım … bu şarkı oldukça manevi ve Onunla dans etmekten gerçekten zevk alıyorum.” Yazıda Beyonce’nin 2008 hiti “Halo” ile dans etti.

Çıplak poz verdiği fotoğrafları da paylaşmaya devam etti. Başlangıçta “aptal” hamilelik hormonlarının çıplak olmak istediğini söyledi ve düşük yaptığından beri fiziğini sergilemeyi bırakmadı. Britney’e yakın bir kişi ÖZEL olarak ortaya çıktı HollywoodYaşam Hamilelik hormonlarının yanı sıra, Britney kendini özgür ve kendinden emin hissettiği için çıplak paylaşımlarda bulunuyor. Kaynak, “Britney özgürlüğünü hissediyor, uzun yıllardır her hareketini kontrol altında tutuyor, artık istediğini yapabildiği için sınırları zorlayarak eğleniyor” dedi. “Ayrıca, nihayet vücudu hakkında çok iyi hissediyor, bunu göstermek istiyor. Britney vücudun pozitif hareketini sever. Vücudunu kutlamak istiyor çünkü bu kadar uzun süre onun hakkında kötü hissetmesine neden oldu. Çıplak fotoğraflarını paylaşmak onun için büyük bir acele, hayranların yorumlarını okumayı ve tüm bu sevgiyi almayı çok seviyor, bu onun özgüveni için çok iyi oluyor.”

Bu arada Sam, Britney’nin zor zamanlarında ona destek olmak için yanında oldu, hatta onunla evde kalmak için 2022 Cannes Film Festivali’ni atladı. Sam, 19 Mayıs’ta Instagram Hikayesinde “Bu yıl Cannes Film Festivali’ne katılamadım” dedi. “Kişisel hayat ve aile her zaman önce gelir. Gelecek yıl görüşürüz.” Ayrıca, Sam’e yakın bir içeriden biri ÖZEL olarak onayladı HollywoodYaşam Britney’e yakın olmanın onun için çok önemli olduğunu söyledi. “Britney bu konuda zor zamanlar geçiriyor, ancak çok fazla desteği var ve bu bilgiyi paylaştığı için ne kadar cesur olduğunu söyleyen hayranlarından gelen yorumları okuyor. Aynı mücadeleden geçen hayranların yorumlarını görüyor ve yalnız olmadığını biliyor” dedi. “Bu ona rahatlık getirdi. Britney, çevresinde olabilecek en iyi destek sistemine sahip ve Sam şu anda onu bir an olsun gözünün önünden ayırmıyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/sam-asghari-first-photo-britney-spears-miscarriage/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir