Britney Spears’ın Batı Hollywood’da Ajanla Öğle Yemeği: Rapor – Hollywood Life


Britney Spears'ın Batı Hollywood'da Ajanla Öğle Yemeği: Rapor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Britney Spears Batı Hollywood’da San Vicente Bungalows’da çok ender bir görüntüye sahipti. 40 yaşındaki pop yıldızı, kocasıyla sadece üyelere özel kulüpte yemek yedi Sam Asgari28 ve aracı cade hudson CAA’nın. Britney içeri girdiğinde, an, kişi başına “tam bir şovmen” oldu. Sayfa Altı görgü tanığı. Brit, mekandaki tek A Listesi adı değildi, çünkü Monica Lewinsky ile öğle yemeği yemek için de hazırdı Sarah Paulsonve steph köri görünüşe göre başka bir masadaydı.

İçeriden biri yayına, “Megastarları görmeye alışkın bir yerde tam bir göstericiydi” dedi. “Bu garipti. … Britney kalabalığın arasından masasına doğru yürürken herkes konuşmayı bıraktı” diye açıkladılar. bu Bölgede şarkıcının 2021’den beri konuşacak çok şeyi olan Monica ve Sarah’ya çok yakın olduğu bildirildi. Suçlama: Amerikan Suç Hikayesi (mini dizide Sarah oynadı Linda Rose Tripp – gerçek Monica’nın onunla ilgili konuşmalarını gizlice kaydeden Bill Clinton).

Britney Spears'ın Batı Hollywood'da Ajanla Öğle Yemeği: Rapor – Hollywood Life
Britney Spears, Las Vegas’ta sahne alırken görüntülendi. (Broadimage/Shutterstock)

“Birkaç masa ötede Steph Curry vardı” diyen kaynak, 34 yaşındaki NBA Şampiyonu’nun aynı zamanda ikonik pop yıldızına “huşu içinde” olduğunu da sözlerine ekledi.

Halka açık LA gezisi, LA yerlisi Kentwood’dan birkaç gün sonra Instagram’da “Hollywood insanlarını” gölgeledi. “Hollywood’daki insanlarla takılmaktansa evsizlerle takılmayı tercih ederim… SADECE SÖYLÜYORUM !!!!” 14 Temmuz’da sert bir şekilde ifade edilmiş bir başlıkta belirtti. Britney’nin kesinlikle böyle hissetmeye hakkı var, özellikle 2000’li yıllarda medyadan ayrıldıktan sonra basınla yaşadığı çalkantılı deneyim açısından. Justin Timberlakeve evlilik daha sonra eski kocadan ayrıldı Kevin Federline. Kamuoyunda bir çöküşün ardından Britney, 13 yıllık bir konservatuara tabi tutuldu ve nihayet Kasım 2021’de sonlandırıldı.

Britney, kendi mali durumunu yönetme yeteneğini de içeren özgürlüğünü yeniden kazandıktan sadece aylar sonra, Haziran 2022’de uzun zamandır aşkı Sam ile koridorda yürüdü. İkili daha sonra tropik bir balayına gitti ve burada birkaç bikinili bir fırtına pozu verdi. Instagram.

Britney’nin uzun zamandır menajeri Cade de onunla San Vicente Bungalows’da bulunduğundan, öğle yemeğinin bir iş toplantısı olabileceği anlaşılıyor. Britney, birkaç aydır olan konservatuarı bitene kadar performans sergilemeyeceğini veya yeni müzik yayınlamayacağını açıkça belirtti. Şubat 2022’de “Get Naked” adlı şarkısıyla dans ederken, “Bu, olacakların bir tease” yazdı ve yeni müzik önerdi. Aralık 2021’de stüdyoya geri döndüğünü ve “Pssss yeni şarkı yapım aşamasında… Ne demek istediğimi size anlatacağım!!!!!” yazdığını da söyledi. Öğle yemeği toplantısının bununla ilgili olup olmadığını zaman gösterecek!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/britney-spears-lunch-west-hollywood-agent-report/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir