Britney Spears’ın Arkadaşı ve Temsilcisi Hakkında Bilgi Edinin – Hollywood Life


Cade Hudson Britney Spears


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Sara Jaye/Matt Baron/Shutterstock

  • Cade Hudson, Hollywood’un en büyük isimlerinden bazılarıyla karışan bir yetenek ajanıdır.
  • Cade, Britney Spears’ın uzun süredir arkadaşıdır ve Mart 2023’te onunla tatile gitmiştir.
  • Cinsel tacizle suçlanan biriydi

Britney Spears menajeri ve uzun süredir arkadaşı olan Meksika’ya tropikal bir kaçamak için uçar, cade hudsonMart 2023’ün sonlarında. Holding için manşetlere çıkan Cade emma robertel at paris hiltonKasım 2021’deki düğünü, tarihinde özel instagram, ancak 41 yaşındaki Britney, abartılı seyahatleri hakkında gönderiler paylaştığından ve onu birçok fotoğraf ve videosuna dahil ettiğinden emin oldu. Örneğin 28 Mart’ta Britney paylaşılan fotoğraflar aşağıda görüldüğü gibi, tatilin sıcak noktasına uçmadan önce özel jetinden birlikte gülümsüyorlar.

Birkaç gece kıyafeti fotoğrafı ve klibinin ardından Cade, onun imzası olan dans videolarından birine katılırken 31 Mart’ta “Toxic” hit yapımcının sayfasına geri döndü. Aşağıda görülen videoda Britney, parlak pembe ve yeşil üçgen bir üst ve aynı zamanda bir çita baskısı da içeren yandan bağcıklı alt kısmı olan ufacık bir tanga bikini giymişti. Cade gömleksizdi ve ten rengi bir şort, bir beyzbol şapkası ve kahverengi slip-on ayakkabılar giymişti. İkili dans ederken çok eğleniyor gibiydi. Robin Thicke Ve Pharrell Williams2013 “Bulanık Çizgiler”i vurdu. Bir noktada, çift biraz yaklaştı ve Britney, Cade’in belini tutarken hafifçe dans etti.

Video bazılarının kaşlarını kaldırdı, çünkü Sam AsgariBritney’nin dokuz aylık kocası, yolculuğa çıkmamış gibi görünüyordu. Pop ikonu alyanssız gitti ve 28 yaşındaki Sam aynı hafta onunki olmadan görüldü.

Britney’nin menajeri, arkadaşı ve dans partneri Cade Hudson hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

1. Cade Hudson Bir Ajan

Paris Hilton’un düğünü Carter Reum ünlü isimlerle doluydu. Davetli listesi dahil Kyle Richards, Paula Abdul, bebe rexha, ashley Bensonve Hilton klanının geri kalanı. Peki, Cade bu etkinliğe nasıl davet aldı? Listelerde bir şarkısı yok, hit bir televizyon programı ya da vizyona girecek bir filmi yok. Ne oluyor? Pekala, Cade’in Hollywood’daki hareketli ve sarsıcılardan biri olduğu ortaya çıktı. Efsanevi yetenek ve spor ajansı Creative Artists Agency’nin temsilcisidir. Sean Penn, Ciara, Ansel Elgort, Emma Roberts ve daha fazlası. Bu aynı zamanda neden düğüne Emma’nın randevusu olarak katıldığını da açıklar.

2. Bildirildiğine göre Cade, Britney’nin konservatörlüğüne karşı çıktı

#FreeBritney hareketinin ortasında Cade sessiz kaldığı ve Britney’i savunmadığı için eleştirildi. Ancak sonunda Temmuz 2021’de konu hakkında konuştu. “Britney’de 12 + yıldır çenemi kapalı tuttum. Cade, artık özel bir sosyal medya gönderisinde, “Yeter artık yeter,” diye yazdı. TMZ. “Binlerce ölüm tehdidi aldıktan sonra, barlarda görgü tanıklarından kafama su şişeleri atılması, onun beynini yıkadığımı söylemesi – Britney, şimdi yüksek sesle konuşuyorum.”

Cade, Britney’nin 2007’deki çöküşüne atıfta bulunarak, “26 yaşında yeni bir anne olarak bazı hatalarla suçlanan ve yüzünde her gün yaptığı herhangi bir yanlış hareketi belgelemek için bekleyen 100 kamerayla suçlanan Britney, hiç bitmeyen bir konservatuarın altına mı alınıyor?”

“Bu, birinin elinden alınan temel insan haklarının ihlalidir. Onun menajeri olarak işimi kaybetme korkusu ve 15 yıl boyunca kıçımı feda ettiğim kariyerimi, kim olduğunu bildiğimiz adamın tehditlerinden dolayı ağzımı kapalı tuttum ama yapmayacağım bile. adını anmakla şereflendirin” diye devam etti. “Resmen sessiz kalmayı bitirdim.”

Britney Spears'ın Arkadaşı ve Temsilcisi Hakkında Bilgi Edinin - Hollywood Life
Cade Hudson, 2013’ün NYLON Young Hollywood sayı partisinde (Sara Jaye/Shutterstock)

3. Bildirildiğine göre Cade, Konservasyon Mücadelesinde Britney’e Yardım Etti

Cade, konservatörlük sıkıntıları sırasında Britney’nin yanındaydı. TMZ. Temsilcisi olarak çalışmadan önce, “bir düzine yıldır en yakın arkadaşlarından” biriydi. Cade’in Britney’i bir avukatla bağladığı bildirildi Mathew Rosengart, tartışmalı konservatörlüğe karşı mücadelesinde ona yardım eden.

4. Cade Cinsel Suistimalle Suçlandı

2017’de Cade, aktör tarafından cinsel taciz şikayetinde yer aldı. Sean Rose Creative Artists Agency tarafından istihdam edilen birkaç ajanı içeren. tarafından elde edilen belgelerde New York Times (üzerinden Los Angeles zamanları), Sean, 2013 yılında Cade’in aktrisle tanışması karşılığında kendisine seks teklif ettiğini iddia etti. Amanda Seyfried. Cade, “Yedi yıldır sosyal medyada arkadaşım olduktan ve paylaşımlarımı beğendikten sonra, Sean şimdi beni ondan seks eylemi istemekle suçluyor” dedi. Los Angeles zamanları avukatı aracılığıyla iddiaları yalanladı. “Hatırladığım kadarıyla gülüp geçti ve sosyal medyada arkadaşım olarak kaldı.”

“Taciz ve istismar kurbanlarına son derece sempati duyuyorum, ancak bu böyle bir durum değil” diye ekledi. Ayrıca eşcinsel olduğunu ve iddia edilen olay sırasında bekar olduğunu kaydetti.

2013’te Cade, Full Picture’da reklamcıydı. CAA için “yaklaşık bir yıl sonra” çalışmaya başladı. Los Angeles zamanları.

5. Cade, New York Belediye Başkanıyla Yakın

Cade sadece takılmaz Hollywood’un seçkinleriyle; New York Belediye Başkanı ile vakit geçirirken görüntülendi. Eric Adams başına birkaç kez New York Günlük Haberleri. Satış noktasına göre, NoHo mahallesindeki “üyelere özel gece kulübü Zero Bond’a haftalık ziyaretlerden” keyif alıyorlar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-cade-hudson-4579857/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir