Britney Spears’ın Arabası Los Angeles Otoyolundan Geçerken Benzin Bitti – Hollywood Life


Britney Spears'ın Arabası Los Angeles Otoyolundan Geçerken Benzin Bitti – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jim Ruymen/UPI/Shutterstock

Ne zaman bile Britney Spears Benzin deposunu dolu tutamaz, biliyorsun ki zor zamanlar. 40 yaşındaki Britney, elde edilen belgelere göre Salı gecesi kendini korkunç bir durumda buldu. HollywoodYaşam. Emniyet güçleri, beyaz bir Mercedes’in 101 otoyolunun güneye giden üçüncü şeridini bloke ettiği konusunda akşam 22.00 civarında bir telefon aldı. Olay, Balboa Bulvarı’nın kuzeyinde meydana geldi ve polis, rahatsızlığa hızla müdahale etti. Geldiklerinde, Britney’i yoldan geçen bir aracın arka koltuğunda otururken buldukları bildirildi.

Britney’nin araba sürerken benzini bitmişti ve otobanın ortasındayken arabası daha yeni sönmeye başlamıştı. Onu şeride doğru götürdü ama trafikten çıkaramadı. California Otoyol Devriyesi araca güvenli bir şekilde ulaşmak için trafiği durdurduğunda, bir memur arabaya bindi. Araç emniyete alınırken Britney yolcu koltuğuna oturdu. Bundan sonra, polis memurlarının Britney ile bekledikleri bildirildi – eşi yardım için minnettardı. Sam Asgari onu almaya geldi.

Britney Spears'ın Arabası Los Angeles Otoyolundan Geçerken Benzin Bitti – Hollywood Life
Britney’nin 2019’daki arabası (BACKGRID)

Bu otoyol baş ağrısından günler önce Britney, yüzdüğü çıplak fotoğraflarını paylaşarak “Sun’s out, buns out” atasözünü kanıtladı. Britney, konu çıplaklık olduğunda Gram’da ne kadar ileri gidebileceğini test ediyor, ancak resimleri düzenleyerek bazı bölümlerinin kapatıldığından emin oldu. Bir resme bazı stratejik noktalar ekledi ve bir saniyede arka tarafını çizdi.

Britney Spears'ın Arabası Los Angeles Otoyolundan Geçerken Benzin Bitti – Hollywood Life
Jim Ruymen/UPI/Shutterstock

Mavi-yeşil sulara dalış onun ve Sam’in tropikal balayında olmuş olabilir. O ve 28 yaşındaki Sam, Haziran başında evlendi ve sonraki haftalarda Britney, IG’sini cennetteki tatillerinden çekilmiş fotoğraf ve videolarla doldurdu.

Baş ağrısından bahsetmişken, Britney’nin eski kocası, Jason Alexander, önceden bir aile içi şiddet mahkûmiyetiyle takip etmekten bir ağır suç ve özel mülkü terk etmeyi reddetme, vandalizm ve darp olmak üzere üç ağır suçtan suçsuz olduğunu iddia etti. Jason ünlü bir şekilde Britney’nin düğününü mahvetti. Sonunda onun hakkında 3 yıllık bir yasaklama emri aldı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/britney-spears-car-out-of-gas-highway/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir