Britney Spears Yeni Videoda Pembe Kırpma Üstte Çalışıyor – Hollywood Life


Britney Spears Yeni Videoda Pembe Kırpma Üstte Çalışıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Britney Spears, 40, 6 Ağustos’ta bir egzersiz seansı sırasında inanılmaz görünüyordu! Şarkıcı, popüler şarkısı “Boys”a yüklenen yeni Instagram videosunda ağırlık kaldırırken ve bir şişe sudan içerken pembe bir kısa üst ve mavi kısa şortunu salladı. Ayrıca videonun ortasındaki bazı kliplerde tonlu absini sergilerken kalçalarını iki yana salladı ve bir noktada kocasıyla kucaklaşıp öpüştü Sam Asgari28.

Güzel, görünümüne beyaz spor ayakkabılar ekledi ve terlerken sarı saçlarını dağınık bir topuz yaptı. Gönderinin başlığında kilo verdiğini açıkladı. “Tamam öyleyse evet… Vücudumu gösteriyorum !! deli gibi terliyorum!!! 5 kilo verdiğim için gurur duyuyorum 😊” yazısı okundu.

Hayranları, yorumlar bölümünde videoya hızlı bir şekilde yanıt verdi ve fit yıldızı, yaptığı şeyi yapmaya devam etmesi için teşvik ettiler. Bir hayran, “Şarkılarını videolarına koymanı seviyorum” diye yazdı, bir diğeri onun “parıldadığını” ve “güçlü” göründüğünü yazdı. Üçüncüsü onu “çok tatlı” olarak nitelendirdi ve dördüncüsü onları “spor salonuna gitmeye” motive ettiğini açıkladı.

Britney Spears
Britney Spears önceki bir gezi sırasında. (Broadimage/Shutterstock)

Britney son videosuyla büyülenmeden önce, bir yelken tatilinden geriye kalan bir postta, bir tekneden dalış yapıp mor bir bikini giydiği için manşetlere çıktı. “geri yansıtıyor. Şirin değil mi??? İlk seferim ⛵️🐠 !!! Aslında hayatımın en güzel deneyimlerinden biriydi… ve 2 saatliğine 🌹🌹🌹😉!!!” yazının başlığına yazdı. Fotoğraflardan bazıları onu lezzetli görünümlü bir meyve tabağını tutarken, bazıları ise suya atlamadan önce teknede gülümseyerek poz verirken gösteriyordu.

Britney tek başına ya da Sam ile eğlenecek anlar aramadığında, bunu oğullarıyla birlikte yapıyor. Sean Preston16 ve Jayden James15, eski sevgilisiyle paylaştığı kişi Kevin Federline. Geçenlerde bir kaynak bize gençlerin annelerinin Sam’le olan yeni evliliğine nasıl uyum sağladıklarını anlattı ve onunla ilişkilerinin, özellikle de Sam’in onlara yaklaşmasından bu yana “her zamankinden daha güçlü” olduğu ortaya çıktı.

Kaynak EXCLUSIVELY, “Artık Calabasas’taki oğullarıyla aynı mahallede yaşadığı için sık sık evinin başındalar” dedi. HollywoodYaşam. “Annelerinin havuzunu kazıyorlar ve onun bu kadar erişilebilir olmasını seviyorlar. Bu onun için çok şey ifade ediyor ve burayı seçmesinin ana nedenlerinden biri de buydu. Oğlanlar onun evinin kendi evi olduğunu biliyorlar ve her birinin kendi yatak odası var, böylece kendi alanı ve evde gibi hissetmeleri için. Britney, babalarının evine nasıl bakıyorlarsa kendi evine de öyle bakmalarını istedi.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/06/britney-spears-works-out-pink-crop-top-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir